iSport.ua,  2 червня 2017, 13:17
0
430
Леся Цуренко

Українка Леся Цуренко не зуміла подолати бар'єр третього раунду на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу.

Сьогоднішня суперниця Лесі є перспективною тенісисткою, якій пророкують серйозне майбутнє. Уже в 19 років вона впевнено стоїть в топ-50 рейтингу WTA і прогресує від турніру до турніру. На минулому Australian Open вона вперше вийшла до третього кола Мейджор, а на паризьких кортах повторила свій успіх, по черзі обігравши Луїзу Чіріко і олімпійську чемпіонку Моніку Пуїг. Саме тому вона і була фавориткою сьогоднішньої зустрічі.

Як фаворитка Олена і почала цю партію - виключно в атаці. У Цуренко ж в першій партії зовсім нічого не клеїлося. Українка погано увійшла в гру і зовсім не встигала за хльосткими кросами суперниці - всього 15 хвилин гри і рахунок 0:5. Не плануючи особливої ​​боротьби, Леся взяла таки один гейм на подачі суперниці, а потім знову віддала свою подачу.

П'ять причин, чому Світоліна може виграти Ролан Гаррос

Проте вже на початку другої партії Цуренко зуміла зробити брейк, закріпивши його своєю взятою подачею і повела 2:0. На жаль, це очко на своїх м'ячах залишилося єдиним у всьому матчі - ні до цього моменту, ні після українка свою подачу не брала. Остапенко ж продовжила діяти в агресивній манері і, відігравшись спершу з рахунку 0:2, а потім і 2:3, довела матч до впевненої перемоги.

Таким чином, Леся повністю залишила змагання в Парижі - ще вчора вона, в парі з Катериною Бондаренко, вилетіли з парного турніру Ролан Гаррос. Не можна не відзначити і позитивний момент - Цуренко вперше в кар'єрі подолала перший раунд найпрестижніших ґрунтових змагань, та ще й додала до нього перемогу в другому раунді.

З огляду на поразки Олександра Долгополова і Сергія Стаховського, останньою представницею України на Відкритому чемпіонаті Франції є шоста ракетка світу і одна з головних претенденток на перемогу в Парижі Еліна Світоліна. Вже завтра вона проведе свій матч третього раунду проти полячки Магди Лінетт.