Марченко обіграв чинного чемпіона на турнірі в Орлеані

0
186
Ілля Марченко

Українець Ілля Марченко продовжив свою безпрограшну серію.

Український тенісист Ілля Марченко пробився до чвертьфіналу великого "челленджера" в Орлеані. Українець в трьох сетах впорався з переможцем торішнього розіграшу П'єр-Ербер Югом.

Поєдинок тривав 1 годину і 45 хвилин. Після програних п'яти геймів в першому сеті Марченкові вдалося захистити свою подачу, уникнувши "бублика". Друга партія почалася без брейк-пойнтів, свій перший шанс взяти подачу суперника Марченко мав лише за рахунку 3-4 і успішно реалізував його, після чого успішно подав на сет. У вирішальній партії француз вийшов вперед з брейком 3-0, але наш спортсмен відігрався, а потім дозволив супернику взяти лише один гейм.

Таким чином, Марченко продовжив свою безпрограшну серію, яка тепер становить дев'ять матчів (два - на Кубку Девіса, три - на турнірі в Ізмірі, де він взяв титул). У чвертьфіналі на кортах Орлеана Марченко зустрінеться з Ніколя Маю.