Біатлон. ЛЧС-2016. Жирний бере бронзу в переслідуванні

iSport.ua,  28 серпня 2016, 12:58
0
235

Чергову медаль на літньому чемпіонаті світу з біатлону приніс Україні Олександр Жирний.

В естонському Отепяя триває Літній чемпіонат світу з біатлону. Сьогодні медалі розігруються в гонках-переслідування.

Олександр Жирний зумів поповнити скарбничку нашої збірної бронзовою нагородою. Після вчорашнього спринту українець у сьогоднішній гонці стартував сьомим. Увійшовши до когорти біатлоністів і допустивши найменшу кількість промахів серед усіх спортсменів (2), Саша зумів прорватися на п'єдестал пошани, застовпивши за собою 3-є місце.

Переможцем гонки-переслідування став тріумфатор вчорашнього спринту - словак Мартін Отченаш, срібло у росіянина Сергія Клячина.

Що стосується інших українців, то, в цілому, наша команда виступила непогано. Володимир Семаков посів підсумкове 5-е місце, Сергій Семенов - 10, один із лідерів збірної Дмитро Підручний влаштувався на 11-му місці, а 13-е і 26-е місця зайняли Артем Прима і Віталій Кільчицький відповідно.

Також представляємо вашій увазі фініш Олександра Жирного в сьогоднішній гонці.