iSport.ua,  7 січня 2017, 10:50
0
304
Валя Семеренко

Одна з найбільш титулованих біатлоністок України Валентина Семеренко скоро може порадувати уболівальників поверненням на трасу.

Валентина Семеренко може повернутися на біатлонну трасу вже на найближчому етапі Кубка Світу в Рупольдінгу. Про це заявив коментатор UA. Перший - Андрій Столярчук. Незадовго до старту сезону повідомлялося, що титулована спортсменка пропустить весь сезон через проблеми з верхніми дихальними шляхами, проте, як з'ясувалося, все не так критично, як передбачалося.

Відзначимо, що етап у Рупольдінгу пройде з 11 по 15 січня, в його програму увійде, в тому числі, й естафета. Присутність в якій Семеренко дасть додаткові козирі нашій збірній.

Нагадаємо, що в 2015 році Валя була визнана найкращою спортсменкою країни. У тому році вона завоювала 2 медалі ЧС в Контіолахті (золото в мас-старті, бронзу в спринті). Минулий сезон же склався для неї невдало, в загальному заліку КМ вона зайняла лише 47-е місце.