Гірські лижі: Шмідхофер - чемпіонка світу в супергіганті

0
135
Ніколь Шмідхофер

На чемпіонаті світу з гірськолижного спуску розіграний перший комплект медалей.

Австрійська гірськолижниця Ніколь Шмідхофер сенсаційно виграла перше золото чемпіонату світу 2017 року в Санкт-Мориці.

27-річна учасниця до цього лише два рази піднімалася на подіум на етапах Кубка світу, а останній з них був завойований 3 роки тому. Проте, досить складну технічно трасу Шмідхофер пройшла бездоганно і завоювала заслужене золото.

Друге місце зайняла одна з головних фавориток Тіна Вайратер. Гірськолижниця з Ліхтенштейн допустила помилку на середині траси, але це їй не завадило завоювати срібну нагороду. Відставання від першого місця склало 0.33 секунди.

Третє місце завоювала з відставанням всього в 0,03 секунди від Тіни кумир місцевих уболівальників Лара Гут, яка, тим не менш, залишилася не дуже задоволена своїм виступом, розуміючи, що на домашній трасі земляки чекали від неї перемоги...

Невдача синхронно спіткала в гонці двох знаменитих і титулованих гірськолижниць, які нещодавно повернулися після травм - Лінсі Вонн і Анну Файт. Обидві зійшли з дистанції, не впоравшись з непростою трасою.

Українські гірськолижниці в цій дисципліні на чемпіонаті світу представлені не були.