Гірські лижі. Шиффрін перемогла у слаломі на чемпіонаті світу

iSport.ua,  18 лютого 2017, 21:42
0
194

21-річна американка перемагає третій рік поспіль.

Американська гірськолижниця Мікаела Шиффрін здобула перемогу у слаломі на чемпіонаті світу у Санкт-Мориці (Швейцарія). Шиффрін перемогла з результатом 1 хвилина 37,27 секунд.

Варто відзначити, що у свої 21 рік спортсменка у слаломі вже встигла виграти олімпійське золото Сочі, двічі бути першою на чемпіонаті світу (у Шладмінгу в 2013-му і в Бівер-Крику у 2015-му), а також взяти три Малих кришталевих глобуси.

Друге місце у швейцарки Венді Гольденер (+1,64 секунди). Замкнула трійку лідерів шведка Фріда Гансдоттер (+1,75).

Українська гірськолижниця Ольга Книш стала 49-ю з 73 спортсменок, а Тетяна Тикун не зуміла пройти кваліфікації.

Чемпіонат світу у Санкт-Мориці завершиться у неділю, 19 лютого. В останній день змагань нагороди будуть розігрувати чоловіки, які виявлять найсильнішого у слаломі.