Джима зайняла 8-е місце в загальному заліку Кубка світу 2016/17 з біатлону

0
201
Юлія Джима

Юлія Джима стала єдиною українкою, яка зуміла потрапити в топ-30 найкращих біатлоністок світу.

Українська біатлоністка Юлія Джима завершила Кубок світу з біатлону в сезоні 2016/17 на підсумковій 8-й позиції в загальному заліку.

В останній гонці сезону в норвезькому Холменколлені Джима посіла десяте місце. У загальному заліку Кубка світу біатлоністка посіла восьме місце із 632 очками.

Відзначимо, що для Юлії Джими це перше потрапляння в топ-10 за підсумками сезону - минулого сезоні вона посіла 13-е місце. У нинішньому сезоні Джима стала єдиною українкою, яка потрапила в топ-30 найкращих біатлоністів світу.

Достроково великий Кришталевий глобус виграла німкеня Лаура Дальмаєр, набравши 1211 очок. На другому місці закінчила сезон чешка Габріела Каукалова (1089). Першу трійку замкнула фінка Кайса Макаряйнен (971).