FIFA не каратиме Ар'єна Роббена за симуляцію у матчі з Мексикою

0
508
FIFA не каратиме Ар єна Роббена за симуляцію у матчі з Мексикою
Ар'єн Роббен уникнув покарання за симуляцію у матчі з Мексикою

FIFA не накладатиме санкції до півзахисника збірної Голландії Арьєн Роббена, який зізнався, що симулював в одному з епізодів у матчі зі збірною Мексики.

У неділю, 29 червня, збірна Голландії завдала поразки з рахунком 2:1 команді Мексики завдяки двом голам в кінцівці гри і пробилася до чвертьфіналу чемпіонату світу в Бразилії. Роббен в доданий арбітром час заробив пенальті, завдяки якому голландці здобули перемогу. Після гри хавбек зізнався, що в одному з епізодів у першому таймі зробив нирок.

Королівський футбольний союз Нідерландів заявив, що ЗМІ хибноінтерпретували слова Роббена.

Одна зі статей регламенту FIFA дозволяє карати гравців за серйозні порушення, які вислизнули від уваги арбітрів, і виправляти очевидні помилки рефері.

"Наскільки я знаю, ніяких санкцій до Роббена застосовано не буде.

FIFA просить гравців діяти в дусі фейр-плей. А судити матчі –  справа арбітрів. Їх спеціально тренують на розпізнавання симуляцій. Вони повинні присікати подібні речі картками", - сказала представник FIFA Делія Фішер.