Майже півроку українці платять утилізаційний збір під час купівлі іномарок. Корреспондент розбирався, чи з'явилася за цей час можливість здати на утилізацію стару машину, пише Євгенія Вецько у №5 журналу від 7 лютого 2014 року.
Події - 10 лютого 2014, 12:05