RU
 
16 ТРАВНЯ 2026
У Києві сів до в’язниці водій, який збив нацгвардійця на блокпосту

У Києві сів до в’язниці водій, який збив нацгвардійця на блокпосту

Водій під час дії комендантської години їхав Берестейським проспектом зі швидкістю понад 130 км/год.

АРХІВ

Повернутися на попередню сторінку