Начальник Головного управління містобудування, архітектури та просторового розвитку Львівської облдержадміністрації (ОДА) Степан Лукашик заявив, що експерти UEFA задоволені підготовкою готелів та тренувальних полів Львівської області до Євро-2012.
Результати головних спортивних подій за 31 липня

У статті зібрані результати головних спортивних подій за 31 липня. Теніс: Гштаад (АТР). Формула-1: Гран-прі Угорщини (Кваліфікація). Футбол: Російська Прем'єр-ліга.
Гран-прі Угорщини: Пілоти Red Bull стартують першими

Пілот Red Bull Себастьян Феттель виграв кваліфікаційні заїзди на Гран-прі Угорщини.
Лос-Анджелес АТР: Мюррей у півфіналі зіграє з Лопесом

Четверта ракетка світу британський тенісист Енді Мюррей став півфіналістом турніру Countrywide Classic-2010 у Лос-Анджелесі (США).
Дон Кінг хоче організувати бій Пакьяо-Мейвезер

Відомий американський промоутер Дон Кінг зараз намагається підписати контракт з екс-чемпіоном світу в п’яти вагових категоріях Флойдом Мейвезером-молодшим і обіцяє, що зможе організувати йому бій з філіппінцем Менні Пакьяо вже цього року.
Результати головних спортивних подій за 31 липня - 1 серпня

У статті зібрано результати головних спортивних подій за 31 липня - 1 серпня. Теніс: Стенфорд (WTA), Стамбул (WTA), Умаг (АТР), Лос-Анджелес (АТР). Футбол: Національні чемпіонати.
Французи виграли ЧЄ з футболу U-19

Молодіжна збірна Франції з футболу стала Чемпіоном Європи.
ЧЄ з легкої атлетики: Добринська - 2-а після чотирьох видів

Вінничанка Наталія Добринська посідає друге місце після чотирьох видів програми серед семиборок на Чемпіонаті Європи в Барселоні.
Гштаад АТР: Альмагро обіграв Шарді

Іспанець Ніколас Альмагро позмагається зі своїм співвітчизником Даніелем Гімено-Травером за вихід у фінал турніру в Гштааді.
Леметр став дворазовим Чемпіоном Європи

У п'ятницю, 30 липня, французький спринтер Крістоф Леметр став переможцем фінального забігу на 200 метрів в рамках Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що триває у Барселоні.
Столична влада придбає 100 автобусів для вболівальників на Євро-2012

Комунальне підприємство Київпастранс збирається закупити близько 100 нових автобусів для перевезення вболівальників на Євро-2012.

Dolce&Gabbana розроблять форму для Челсі

Челсі уклав трирічний контракт з торговою маркою Dolce&Gabbana.

Володимир Кличко: Перша зустріч з Пітером стала найбільш напруженим поєдинком у моїй кар'єрі

Чемпіон світу в суперважкій вазі українець Володимир Кличко прокоментував підписання контракту на бій проти нігерійця Семюела Пітера.

ЧЄ з легкої атлетики: Добринська йде другою після двох видів у семиборстві

Одразу три українки входять у першу п'ятірку після двох видів програми з семиборства на ЧЄ-2010 з легкої атлетики в Барселоні.

Шахи: Руслан Пономарьов повернеться в збірну

Після п'ятирічної перерви український шахіст Руслан Пономарьов знову гратиме за збірну України.
Збірна СРСР з баскетболу потрапила до списку найбільш ненависних команд в історії спорту

Американський спортивний журнал Sports Illustrated склав рейтинг найбільш ненависних команд в історії спорту. Всього учасниками рейтингу стали 25 команд різних років.
Хедіра переходить у Реал

Штутгарт погодився продати Реалу півзахисника збірної Німеччини Самі Хедіру.
Анелька подав до суду на L Equipe

Анелька подав до суду на L'Equipe

Французький нападаючий Ніколя Анелька подав до суду за наклеп на французьку газету L'Equipe, повідомляє AP.
Гран-прі Угорщини: Феттель виграв першу практику

Себастьян Феттель очолив протокол першої сесії п'ятничних вільних заїздів Гран-прі Угорщини.
Матч Ліги Чемпіонів між Актобе і Хапоелем закінчився скандалом

Чемпіон Казахстану зробив недружній прийом чемпіонові Ізраїлю в рамках першого поєдинку третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів.