3 ЛИПНЯ 2010
Марадона збирається залишити збірну Аргентини

Головний тренер збірної Аргентини Дієго Марадона після поразки в матчі чвертьфіналу ЧС-2010 проти Німеччини (0:4) заявив, що він, скоріше за все, піде у відставку.
Лев: Результат неймовірний

Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Лев прокоментував результат матчу чвертьфіналу ЧС-2010 проти Аргентини (4:0).
Мессі залишає ЧС-2010 без забитих голів

Нападаючий збірної Аргентини Ліонель Мессі так і не зміг відзначитися забитими м'ячами на Чемпіонаті світу в ПАР.
Серена Вільямс завоювала 13-й титул Grand Slam

Російська тенісистка Віра Звонарьова програла у фіналі Вімблдону американці Серені Вільямс.
Адьос Дієго: Аргентина капітулює перед Німеччиною

У суботу, 3 липня був зіграний один з найбільш очікуваних чвертьфіналом Чемпіонату світу - Німеччина билася з Аргентиною.
Клозе забив 51-й і 52-й м ячі за збірну Німеччини

Клозе забив 51-й і 52-й м'ячі за збірну Німеччини

У чвертьфінальному матчі ЧС-2010 проти збірної Аргентини нападаючий Німеччини Мирослав Клозе оформив дубль.
Кріштіано Роналдо уникнув санкцій FIFA

Дисциплінарний комітет ФІФА ухвалив рішення не починати розслідування інциденту, що стався в матчі 1 / 8 фіналу між збірними Португалії та Іспанії (0:1), повідомляє Бола.
Перший м яч у ворота Голландії бразильців записаний на Снейдера

Перший м'яч у ворота Голландії бразильців записаний на Снейдера

FIFA офіційно переписала перший гол збірної Голландії у ворота Бразилії на Уеслі Снейдера.
Марадона може залишитися в збірній Аргентини до 2015 року

Головний тренер збірної Аргентини Дієго Марадона може залишитися біля керма збірної ще на 5 років, повідомляє Bild.
Баллак: Рахунок буде 3:1 на нашу користь

Капітан збірної Німеччини Міхаель Баллак, який пропускає Чемпіонат світу через травму, пророчив перемогу своєї національної команди над збірною Аргентини.