14 БЕРЕЗНЯ 2018
Барселона впевнено обіграла Челсі і вийшла в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Дубль Ліонеля Мессі та гол Усмана Дембеле принесли Барселоні путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Звіт про матч читайте на нашому сайті трохи пізніше.
Бешикташ - Баварія 1:3 відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

Мюнхенська Баварія в повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів обіграла Бешикташ і вийшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Дивіться відео голів та огляд матчу.
Баварія повторно обіграла Бешикташ

Мюнхенська Баварія вийшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Фактично це було зрозуміло після першого матчу з Бешикташем, виграного мюнхенським клубом з рахунком 5:0.
Форвард Шахтаря потрапив у скандал після матчу ЛЧ

Нападаючий донецької команди Факундо Феррейра грубо штовхнув хлопчика, котрий подавав м'ячі, в результаті чого той перелетів через рекламні щити і впав.
Бутко: Шанси були, ось тільки не вийшло реалізувати

Захисник Шахтаря поділився думкою про підсумок матчу-відповіді 1/8 фіналу ЛЧ проти Роми.
П’ятов: У Роми один удар між ніг пройшов, а так особливо нічого й згадати

Воротар донецького Шахтаря Андрій П’ятов прокоментував поразку своєї команди в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Роми.
Феррейра: Хотів перепросити болбоя, але він пішов додому

Нападаючий донецького Шахтаря Факундо Феррейра шкодує про інцидент з болбоєм, що трапився під час матчу Ліги чемпіонів проти Роми.
Степаненко: Наприкінці матчу було два моменти, коли ми могли зрівняти

Півзахисник донецького Шахтаря Тарас Степаненко поділився думкою про матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Роми.
Тренер Роми про перемогу над Шахтарем: У мене аж мурашки по шкірі бігають

Головний тренер Роми Еусебіо Ді Франческо назвав неймовірним результат матчу із Шахтарем, що закінчився поразкою української команди.