1-31 СІЧНЯ 2018
Мати тенісиста, радіючи, зламала ребро - її син у півфіналі Australian Open

Мама Тенниса Сандгрена шаленіла від успішного виступу свого сина. Надмірна радість часом буває зайвою навіть у разі здобутої перемоги.
Кривдниця Світоліної: Перемога над Еліною - найбільша в моїй кар єрі

Кривдниця Світоліної: Перемога над Еліною - найбільша в моїй кар'єрі

Бельгійська тенісистка Еліза Мертенс прокоментувала вихід у півфінал Australian Open. Вона зуміла перемогти українку Еліну Світоліну.
Світоліна - Мертенс: відеоогляд матчу 1/4 фіналу Australian Open

Українська тенісистка Еліна Світоліна несподівано провалила матч проти Елізи Мертенс в дебютному чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Австралії.
Світоліна: Сьогодні я не була готова показувати хороший рівень тенісу

Перша ракетка України Еліна Світоліна прокоментувала свій виступ в Мельбурні у рамках чвертьфінального поєдинку Australian Open.
Суперниця Світоліної: Усе, що буде зі мною до кінця турніру, - це бонус

"Важко це описати, важко усвідомити. Зрозуміло, що ти працюєш для того, щоб досягати успіху на Шоломі. Так що я дуже рада вперше бути тут і вийти у чвертьфінал."
Світоліна зіграє четвертий з п яти матчів AO на головному корті турніру

Світоліна зіграє четвертий з п'яти матчів AO на головному корті турніру

Арену Рода Лайвера вже можна вважати фартовою для українки. Гратиме на цій стадії змагання Australian Open тенісистка з Одеси не вперше.
Чон став першим корейцем, який пробився в 1/4 фіналу турніру Великого шолома

Корейський тенісист Хен Чон виграв в матчі четвертого кола Australian Open проти шестиразового чемпіона Новака Джоковича (7:6, 7:5, 7:6).
Цуренко назвала найсексуальнішого тенісиста

Українська тенісистка Леся Цуренко відверто поговорила про найбільші призові у кар'єрі, найскладніший матч, а також про особисте життя.
Українка Калініна виграла другий титул поспіль

Українська тенісистка поки не знає поразок в поточному сезоні. Вона отримала чергову нагороду, ставши переможницею турніру ITF в американському Орландо.
Порошенко привітав Світоліну з рекордним досягненням на Australian Open

Президент України привітав українську тенісистку з виходом до чвертьфіналу "Мейджора", закликавши українців й далі вболівати за спортсменку.
Світоліна: Статус однієї з фавориток турніру додає трохи тиску

Четверта ракетка світу поділилася думкою про вихід у чвертьфінал Australian Open, де вона перемогла Деннісу Аллертову у третьому колі Australian Open (6:3, 6:0)
Світоліна - перша українка, яка зіграє в 1/4 фіналу Australian Open

Українська тенісистка зробила ще один важливий крок до титулу в Австралії. В 1/4 фіналу українка зустрінеться з бельгійкою Елісою Мертенс.
Світоліна - Аллертова: відеоогляд матчу четвертого кола Australian Open

Українка Еліна Світоліна здобула впевнену перемогу в четвертому колі Australian Open, обігравши чеську спортсменку Денісу Аллертову - 3:6, 0:6.
Світоліна: Я знаю, що заслуговую на вихід до наступного кола

Еліна Світоліна вперше в кар'єрі пробилася до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу, при цьому відзначивши, що завдячує результатом фанатам.
Стаховський не зумів вийти у фінал челленджера в Німеччині

Українець програв 205-му номеру світового рейтингу АТР Матсу Мораінгу з Німеччини 4:6, 3:6 на турнірі ATP Challenger Tour у Кобленці.
Стаховський пробився в півфінал челленджера в Німеччині

Український тенісист Сергій Стаховський продовжує успішний виступ на турнірі в Кобленці. На рахунку тенісиста - п'ять брейків. Сергій обіграв 223 ракетку світу Мохаммеда Сафвата.
Світоліна: Видно, що у Костюк є малюнок гри

Українка дала оцінку своїй грі в поєдинку третього кола Australian Open. У наступному колі їй буде протистояти чешка Дениса Аллертова.
Джокович: З нами поводяться, як із тваринами у клітці

Шестиразовий чемпіон Australian Open - сербський тенісист Новак Джокович - висловив невдоволення правилами проведення матчів турнірів у спеку.
Відомий голлівудський актор відвідав матч Australian Open

Вілл Смітт зустрівся з Жо-Вільфрідом Тсонга перед його матчем п'ятого кола Australian Open з австралійцем Ніком Кірьосом.
Долгополов завершив виступи на Australian Open

Олександр Долгополов зазнав поразки у третьому раунді австралійського мейджора. Він залишив змагання в Мельбурні, показавши найкращий результат з 2012 року.