BBC Україна,  26 жовтня 2012, 10:32
0
3
У Дніпра попереду ще три гри

Дніпропетровський Дніпро впевнено обіграв на своєму полі з рахунком 3:1 одного з лідерів чемпіонату Італії Наполі і продовжує лідирувати в групі F Ліги Європи УЄФА.

Авторами голів з боку дніпропетровців стали Артем Федецький (відкрив рахунок на 2-й хвилині), Лейте Матеус та Віктор де Пауло Жуліано. Єдиний гол італійців був забитий з пенальті на 75-й хвилині матчу, його автором став Едінсон Кавані.

М'яч опинився в сітці українців також під кінець першого тайму, але суддя не зарахував гол через порушення правил.

В іншому матчі групи F голландський ПСВ несподівано зіграв на своєму полі внічию 1:1 зі шведським АІКом.

Після трьох турів Дніпро лідирує у своїй групі, набравши дев'ять очок. ПСВ має в своєму активі чотири очки, Наполі - три, АІК набрав одне очко.

Головний тренер Дніпра Хуанде Рамос задоволений успіхами команди за минулий рік.

"Я думаю, що за цей минулий рік ми виросли дуже серйозно", - сказав він після матчу в ефірі телеканалу 2+2.

"Швидкий гол полегшив нам роботу. Команди, які грали проти нас, прекрасно знають, що Дніпро бореться до кінця. Ви бачили, як ми сьогодні боролися, як витримали фізично до кінця і досягли перемоги над дуже серйозною командою", - додав він.

Наставник дніпропетровців нагадав, що команді залишається зіграти ще три матчі, "щоб вийти з такої складної групи, в яку ми спочатку потрапили".

Джерело: ВВС Україна