Чемпіонат України з футболу: перемагають фаворити

BBC Україна,  22 липня 2013, 12:12
0
8
"Каноніри" не змогли втримати переможний рахунок у матчі з Металістом

У матчах другого туру чемпіонату України гостьові перемоги здобули усі клуби, що їх експерти зараховують до числа фаворитів першості.

Донецький Шахтар здолав Севастополь, Металіст переміг київський Арсенал, Динамо обіграло Закарпаття, а Дніпро взяв гору над Іллічівцем.

Клуби з Донецька, Харкова та Дніпропетровська наразі не втрачали очок у нинішній першості.

Останній матч туру між луганською Зорею та запорізьким Металургом відбудеться увечері в понеділок.

Фаворити в гостях

Минулої п’ятниці дніпропетровський Дніпро без надзусиль обіграв у гостьовому матчі маріупольський Іллічівець.

Наприкінці першого тайму рахунок відкрив Євген Коноплянка, а на початку другого тайму остаточний рахунок встановив Євген Селезньов.

Наступного дня в Ужгороді київське Динамо протягом трьох хвилин наприкінці першого тайму двічі розпечатало ворота місцевого Говерли. Обидва рази відзначився конголезький новачок киян Дьємерсі Мбокані.

Інтригу в матчі відродив лише пенальті, призначений у ворота Динамо наприкінці гри. Його чітко реалізував півзахисник Говерли Віталій Балашов.

Ужгородці намагалися влаштувати фінальний штурм воріт Максима Коваля, однак рахунок у матчі залишився незмінним – 1:2.

Вольову перемогу над Арсеналом здобув Металіст. За підсумками першого тайму харків’яни програвали 1:0, проте вже протягом перших десяти хвилин другої половини гри зуміли не лише зрівняти рахунок, але й вийти вперед.

Зрештою, матч так і закінчився з рахунком 1:2, а кияни догравали матч вдесятьох: наприкінці другого тайму за повторне попередження з поля вилучили їхнього півзахисника Олега Герасим’юка.

У неділю донецький Шахтар з рахунком 3:1 обіграв дебютанта прем’єр-ліги Севастополь.

Після гри тренер чемпіонів України Мірча Луческу відзначив гру суперників.

"Команда грає у видовищний агресивний футбол, і, впевнений, очки ще ця команда набере. Мабуть, їхні матчі почнуться після гри з Динамо Київ (наступний матч севастопольці проведуть саме проти Динамо - Ред.)", – сказав він.

Троє йдуть без поразок

В інших матчах туру донецький Металург зіграв унічию 1:1 з Карпатами, а полтавська Ворскла на останніх хвилинах матчу забила Чорноморцеві і вирвала нічию з таким самим рахунком.

Луцька Волинь вдома мінімально перемогла сімферопольську Таврію.

Останній матч туру, у котрому зустрічатимуться луганська Зоря та Металург із Запоріжжя, відбудеться у понеділок.

На верхівці турнірної таблиці – Шахтар, Дніпро та Металіст, котрі виграли обидві свої зустрічі.

Жодного очка в активі поки що не мають запорізький Металург, Говерла, Таврія та Арсенал.

У гонці бомбардирів лідирує динамівець Дьємерсі Мбокані – він єдиний забив у двох матчах своєї команди три м’ячі.

Джерело: BBC Україна