Найбільша авіакомпанія Європи вирішила стати спонсором Боруссії, яка розгромила Реал

BVB буде подорожувати з Turkish Airlines на міжнародних рейсах авіакомпанії

Сьогодні, 25 квітня, Turkish Airlines повідомила про підписання угоди про партнерство з футбольним клубом Боруссія Дортмунд (BVB).

Як стало відомо Корреспондент.biz, 2 травня 2013 керівництво Turkish Airlines і Боруссія Дортмунд зустрінуться, щоб підписати договір про партнерство строком на три роки. Угода передбачає цілий ряд спільних проектів і програм. Найголовніше, що BVB буде подорожувати з Turkish Airlines на міжнародних рейсах авіакомпанії.

Turkish Airlines обслуговує дванадцять німецьких міст, здійснюючи з них приблизно 250 рейсів на тиждень. Відтак, через свій стамбульський хаб, авіакомпанія буде доставляти команду в будь-яку точку своєї глобальної мережі.

Відзначимо, що клуб виграв Чемпіонат Німеччини двічі, в даний час BVB є чемпіоном Кубка DFB, а також одним з найсильніших учасників Ліги чемпіонів. BVB став переможцем восьми Чемпіонатів Німеччини з футболу, володарем трьох Кубків DFB і одного Кубка Ліги Чемпіонів. Серед найвидатніших команд за весь час існування Бундесліги Дортмунд займає п'яте місце.

Як повідомлялося, в першому півфінальному матчі Ліги Чемпіонів дортмундська Боруссія у себе вдома здобула перемогу над мадридським Реалом з рахунком 4:1.

Раніше стало відомо, що влітку 2013 року російська авіакомпанія Аерофлот стане спонсором футбольного клубу Манчестер Юнайтед.