Фотогалерея: Ефектний старт. Бойова нічия Польщі та Греції у стартовому матчі Євро-2012

8 червня 2012, 22:15
0
6
Польща та Греція розійшлися миром

У п'ятницю, 8 червня, у Варшаві матчем Польща - Греція стартувало Євро-2012. Господарі континентальної першості не змогли здолати своїх опонентів, зігравши внічию 1:1.

Відкривши рахунок на початку поєдинку й опинившись у більшості після видалення Папастатопулоса під кінець першого тайму, поляки не змогли збільшити перевагу, за що поплатилися в дебюті другої половини гри – Салпінгідіс зрівняв рахунок.

На 70-й хвилині матчу греки могли забити другий гол після фолу у своєму штрафному Щесни, за який воротар польської збірної був вилучений, проте Карагуніс з пенальті не зміг пробити Тітона, який вийшов на заміну .

Найкращі моменти матчу Польща – Греція – у новій фотогалереї на СПОРТ bigmir) net.

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі