Польські ЗМІ про перемогу збірної України: Українці показали полякам, як починати Євро

12 червня 2012, 08:59
0
6
Шевченко переміг у дуелі з Ібрагімовичем

Польські ЗМІ хвалять вчорашню гру збірної України з командою Швеції, її капітана Андрія Шевченка, і ставлять підопічних Олега Блохіна у приклад збірній Польщі, яка не так вдало розпочала турнір.

"Українці показали полякам, як починати Євро. Співорганізатор є лідером (групи D - ред)", - пише популярне інтернет-видання tvn24.pl. Зазначається, що рахунок голам на полі почав Златан Ібрагімович, але згодом на полі "панував" Андрій Шевченко. "35-річна легенда українського футболу на гол шведа відповів двома, і господарі Євро несподівано стали лідерами групи D", - пише tvn24.pl. Видання підкреслює, що Україна увійшла в Євро-2012 у динамічній зустрічі на стадіоні, де панувала прекрасна атмосфера за підтримки 70-ти тисяч глядачів.

ВІДЕО: З аутсайдерів - в лідери. Збірна України феєрично виграла перший матч на Євро-2012

Коментуючи перемогу збірної України, Gazeta Wyborcza зосереджується на фігурі Андрія Шевченка. "Чи акумулював Шевченко протягом останніх років енергію на Євро? Це виглядало, як спортивне воскресіння", - цитує видання одного з польських спортивних коментаторів. Газета нагадує, що капітан збірної України є одним з найстарших футболістів у історії європейських футбольних першостей, який забиває голи на Євро.

Видання Sport.pl наголошує, що мало хто сподівався на появу Шевченка на полі з перших хвилин, проте тренер збірної України Олег Блохін мав "прекрасне передчуття" щодо лідера української команди. "Найстарші футболісти з перших хвилин бігали і боролися, ніби мали на 10 років менша", - зазначає видання.

Звертаючи увагу на суперництво лідерів команд Шевченко й Ібрагімовича, Sport.pl вказує, що колись в італійському Мілані прекрасно грав Шевченко, а наразі його замінив Ібрагімович. "Молодший на шість років (за Шевченка - ред.) швед був кращим у своїй команді, але він програв суперництво з капітаном збірної України", - підкреслює видання.

Проводячи паралелі з першою грою збірної Польщі, Sport.pl пише, що Україна грала, як збірна Польщі в першому таймі з греками (1:1 - ред). "Але на відміну від нашої команди, вони багато бігали і швидко, всі 90 хвилин", - зазначає видання. У статті вказується також, що крім ветеранів, у складі збірної Україні прекрасно себе показали молоді 23-річні футболісти Євген Коноплянка та Андрій Ярмоленко.

Нагадаємо, в першому матчі Євро-2012 збірна України обіграла шведів з рахунком 2:1. Перемогу Синьо-жовтим приніс дубль Андрія Шевченка.

За матеріалами: Укрінформ

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі