Швеція - Англія - 2:3. Текстова трансляція

15 червня 2012, 22:51
0
7
Текстова трансляція матчу Англія-Швеція на Євро-2012

Вашій увазі пропонується текстова трансляція матчу Євро-2012 Швеція-Англія, який відбувся в Києві.

Євро-2012. Група D. Другий тур

Швеція - Англія - 2:3

Голи: Мельберг (49, 59) - Керролл (23); Волкотт (64); Уелбек (78)

Попередження: Мілнер (58) - Юхан Ульссон (72)

Місце: Україна, Київ, стадіон НСК Олімпійський

Дата: 15.06.2012

Головний арбітр: Дамір Скоміна (Словенія)

Початок трансляції матчу Швеція-Англія о 22:00 за київським часом.

Швеція: Ісакссон - Гранквіст( Лустіг, 65), Мельберг, Юнас Ульссон, Мартін Ульсон - Свенссон, Ларссон, Ельм (Вільгельмссон, 81), Чельстрем - Ібрагімович, Ельмандер (Розенберг, 80)

Тренер: Ерік Хамрен

Англія: Харт - Джонсон, Террі, Лескотт, Коул - Паркер, Джеррад, Янг, Мілнер (Волкотт, 61) - Керролл, Уелбек (Окслейд-Чемберлейн, 90)

Тренер: Рой Ходжсон

Арбітр дає фінальний свисток. Все-таки Англія перемогла і вийшла на друге місце в групі.

92-га хвилина. Джеррард не забив! Три в два втекли англійці в контратаку, Волкотт прострілив з флангу, Стівен пробив зльоту, але м’яч влучив у воротаря!

90-та хвилина. Замість Уелбека на поле вийшов Алекс Окслейд-Чемберлейн.

88-ма хвилина. Харт надійний на виході під час корнера.

87-ма хвилина. Чельстрем подавав штрафний з правого флангу – Террі перший на м’ячі! Але шведи заробили кутовий.

84-та хвилина. Не вистачає сил у шведів знову йти вперед. А може, збираються з думками перед фінальним штурмом.

81-ша хвилина. Волкотт рвонув у контратаку, але віддав невдалий пас на Джеррада. Стівен ситуацію виправив, але Уелбек не зумів наздогнати м’яч, а там вже і шведи підбігли.

80-та хвилина. Замість Ельмандера вийшов Розенберг, Ельма змінює Вільгельмссон..

78-ма хвилина. ГОООООООЛ! Волкотт прорвався правим флангом, після чого прострілив, а Уелбек з розворотом п'ятою переправляє м'яч у сітку!

77-ма хвилина. Харт впевнено зіграв на виході під час корнера.

76-та хвилина. ХАРТ переводить м'яч на кутовий після удару Ібрагімовіча з 20-ти метрів! М'яч летів у дев'ятку!

75-та хвилина. Мартін Ульссон класно пройшов двох захисників на лівому фланзі і віддав точний пас на Чельстрема – Кім бив у дотик, але м'яч пройшов над дев'яткою! М'яч практично не затримується в центрі поля – чудову гру демонструють команди!

74-та хвилина. Янг зі штрафного перекинув стінку, але й ворота теж.

72-га хвилина. Ларссон подав кутовий точно в руки Харту. Потім Юхан Ульссон отримав жовту картку за те, що зіграв рукою.

70-та хвилина. Керролл цілив у дев'ятку з 23-х метрів – трохи не влучив!

68-ма хвилина. Ібрагімович заграється – замість пасу він почав перегравати захисника перед штрафним англійців.

65-та хвилина. Лустіг замінив Гранквіста, який не зміг продовжити гру через травми.

64-та хвилина. ГООООООЛ! Янг подав кутовий, м’яч відлетів до Волкотта, який пробив з 20-ти метрів – м’яч влітає під поперечину!

63-тя хвилина. Ісакссон врятував Швецію! Коул подав з флангу, Террі бив головою впритул, але воротар зреагував!

62-га хвилина. Ібрагімовича кинули в прорив, але Глен Джонсон не дозволив Златану пробити по воротах.

61-ша хвилина. Волкотт виходить замість Мілнера.

59-та хвилина. ГОООООООЛ! Ларссон подав штрафний з лівого флангу, а Олаф Мельберг головою пробиває з відскоком від землі – м’яч влітає у дев’ятку!

58-ма хвилина. Мілнер вдарив ззаду по ногах Ульссона, зупинивши атаку шведів. Жовта півзахисникові.

56-та хвилина. Чельстрем віддавав гострий пас у розріз, але Джонсон вибив м’яч з-під ніг Ельма.

53-тя хвилина. Джеррад стріляв з-за штрафного – захисник кинувся під м’яч!

49-та хвилина. ГОООООООЛ! Златан зі штрафного влучив у стінку, але тут же кинувся добивати, замість удару вийшов пас на Мельберга, у якого не було офсайду, тому що завис Джонсон, Олаф пробив якось кострубато, але цього вистачило! Коул лише підправив м’яч у сітку!

48-ма хвилина. Керролл скосив Чельстрема на підступах до штрафного. Шанс для Ібрагімовича.

Другий тайм почався.

Перший тайм завершено. Швеції треба щось вирішувати, Україну цей результат абсолютно не влаштовує.

45-та хвилина. Англійці подавали кутовий – Керролл виграв верхову боротьбу і робив знижку, але вийшло на Ларссона.

41-ша хвилина. Ібрагімович скидав м'яч на хід Ельмандер, проте Харт випередив форварда Швеції.

37-ма хвилина. Чельстрем приклався по м’ячу з-за штрафного – над поперечиною.

36-та хвилина. Коул вивів Янга на ударну позицію в штрафному шведів – Ешлі цілився в ближній кут, але м’яч потрапив у сітку із зовнішнього боку воріт!

32-га хвилина. Контратака Швеції – Ібрагімович протягнув м’яч з центру поля і пробив з 20-ти метрів, під удар кинувся захисник, рикошет, м’яч летить по центру і стає легкою здобиччю Харта!

29-та хвилина. Не виходить у шведів створювати небезпечні моменти. Ходжсон непогано налаштував своїй команді оборону.

23-тя хвилина. ГОООООЛ! Джеррад видав класну подачу з правого флангу, а Енді Керролл, що розташувався між захисниками, високо вистрибнув і пробив головою точно в кут! 0:1! Знову шведи пропускають після удару головою.

20-та хвилина. Ібрагімович завдав удару з далекої дистанції в нижній кут – Харт накрив м’яч!

15-та хвилина. Мілнер вирізав подачу з правого флангу – Уелбек пробив головою, але м’яч пройшов повз дальню штанги! Мав Дані пробивати точніше.

11-та хвилина. Себастьян Ларссон щільно пробив метрів з 25-ти – точно в Харта!

8-ма хвилина. Паркер потужно б’є з-за штрафного – Ісакссон не без проблем відбив м’яч.

7-ма хвилина. Паркер подавав штрафний. але Мельберг виграв верхову боротьбу у Керролла. За цим протистоянням буде особливо цікаво спостерігати.

3-тя хвилина. Швеція намагається грати першим номером. Поки відбувається боротьба на половині поля англійців.