15 червня 2012, 22:53
0
8
Уелбек встановлює переможний рахунок

Другий тур групового етапу Євро-2012 у п'ятницю, 15 червня, завершив матч між збірними Швеції та Англії, який відбувся у Києві.

Євро-2012. Група D. Другий тур

Швеція – Англія – 2:3

Голи: Мельберг (49, 59) – Керролл (23); Волкотт (64); Уелбек (78)

З подробицями матчу можете ознайомитися ТУТ.

Перший тайм минув у рівній боротьбі, проте на перерву команди пішли за рахунку 0:1 на користь Англії. На 23-й хвилині Джеррард виконав відмінну подачу з флангу, а Енді Керролл точно пробив головою.

На початку другої половини гри настала 10-хвилинка Олафа Мельберга. Спочатку він послав м’яча в сітку після штрафного у виконанні Ібрагімовича, потім відгукнувся на подачу від Ларссона.

Дубль шведського захисника не зломив Англію – вже через п’ять хвилин Тео Волкотт, вийшовши на заміну, з 20-ти метрів пробив під поперечину. Команди продовжили радувати уболівальників відкритою грою, забувши про центр поля. А на 78-й хвилині гості з Туманного Альбіону вийшли вперед – Волкотту вдався прохід флангом і точний простріл, який п’ятою замкнув Данні Уелбек.

У час, що залишився, шведи закидали штрафний суперника подачами та прострілами, англійці кілька разів небезпечно вибігали в контратаку, проте рахунок так і не змінився – 2:3 на користь команди Роя Ходжсона.

Нагадаємо, напередодні збірна Франції переграла збірну Україну на полі Донбас-Арени. Таким чином, після двох турів ситуації в групі D виглядає так: Франція – 4 очки, Англія – 4, Україна – 3, Швеція – 0. У вівторок Україна боротиметься з Англією, а Швеція поміряється силами з Францією.

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі