Уелбек: Я дуже радий, що забив переможний м'яч

16 червня 2012, 08:24
0
9
Уелбек: Я дуже радий, що забив переможний м яч
Данні Уелбек дуже радий, що він став автором вирішального гола в матчі зі Швецією

Нападник англійської збірної Данні Уелбек, що став героєм поєдинку зі Швецією (3:2), прокоментував гру своєї команди офіційному сайту UEFA.

"Я дуже радий, що забив переможний м'яч. Це мій перший гол на турнірі, але я не хочу зупинятися на досягнутому. Коли Тео Уолкотт отримує м'яч в подібних ситуаціях, він стає вкрай небезпечним. Він обов'язково пробує пробити чи прострелити в штрафну, тому я просто підготувався до передачі, і коли м'яч долетів до мене, я точно знав, що повинен робити.

ВІДЕО: Це фантастика. Уелбек забиває третій м'яч у ворота шведів

Вихід Тео Уолкотта на полі сильно позначився на картині гри. Він забив другий гол і створив переможний м'яч. Ми впевнені в його майстерності. Те ж стосується всіх наших футболістів, тому якщо хтось виходить на заміну, ми точно знаємо, що він обов'язково підсилить гру.

Початок другого тайму нас, природно, розчарував, однак у підсумку ми заробили три очки, і зараз всі щасливі. Прикро пропустити два голи. Поєдинок виявився розбитий на два різних відрізки, і здорово, що нам вдалося відігратися. Навіть опинившись в ролі наздоганяючих, ми продовжували вірити і билися один за одного.

ВІДЕО: Київський бій. Збірна Англії красиво переграла шведів у напруженій боротьбі

Ми вирушимо назад до Польщі, попрацюємо над відновленням і потім перемкнемо увагу на Україну. Сядемо, гарненько все проаналізуємо і постараємося заробити ще три очки. Коли настане час виходити на поле, ми будемо битися за перемогу", - розповів Уелбек офіційному сайту UEFA.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 15-го червня, збірна Англії в драматичному поєдинку здолала збірну Швеції на НСК Олімпійський з рахунком 3:2. Данні Уелбек забив переможний м'яч для англійців на 78-й хвилині після пасу Тео Уолкотта.

За матеріалами: uefa.com

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі