Захисник збірної Франції: Нам вдалося нейтралізувати Шевченка

16 червня 2012, 12:12
0
5
Дебюші з поставленим завданням впорався

Захисник збірної Франції Матьє Дебюші після перемоги над Україною в матчі 2-го туру групового турніру Eврo-2012 констатував: його команді вдалося нейтралізувати головну зірку суперника - Андрія Шевченка.

"Шевченко створював нам деякі проблеми, він довів, що в будь-який момент становить небезпеку, але в цілому наші стопери його закрили.

АНАЛІТИКА: Дренаж і Париж. Аналіз матчу Україна-Франція

Нам було легше, ніж проти збірної Англії, тому що суперник залишав вільні зони. Тим більше, що їх було чимало. Втім, ми знали, що у нас будуть можливості робити передачі за спини захисників, куди відкривалися наші футболісти. Наша команда зіграла сильніше, ніж в стартовому матчі, і це принесло результат.

ВІДЕО:Зла традиція. Збірна України програла французам на Донбас Арені

Під час перерви, викликаної дощем обговорювали сформовану ситуацію і жартували. Але концентрацію не втрачали, тому що гра могла в будь-який момент поновитися. В останню чверть години перед виходом на поле розминалися в сусідній залі", - сказав Дебюші.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 15-го червня, збірна України в Донецьку поступилася збірній Франції з рахунком 0:2.