Греція - Росія - 1:0. Текстова трансляція

16 червня 2012, 22:39
0
59

Вашій увазі пропонується текстова трансляція матчу Євро-2012 Греція-Росія, який відбувся у Варшаві.

Євро-2012. Група А. Третій тур

Греція - Росія - 1:0

Гол: Карагуніс (45 +2)

Попередження: Карагуніс (61) - Жирков (69); Дзагоєв (70)

Місце: Польща, Варшава, стадіон Народової

Дата: 16.06.2012

Головний арбітр: Крейг Томсон (Шотландія)

Початок онлайн-трансляції матчу Греція-Росія о 21:45 за київським часом

Греція
: Сіфакіс - Цавелас, Папастатопулус, Пападопулус, Торосидіс - Маніатіс, Карагуніс(Макос, 67), Кацураніс - Самарас, Салпінгідіс (Нініс, 83), Гекас (Хосе Олебас, 64)

Тренер: Фернанду Сантуш

Росія: Малафєєв - Анюков (Ізмайлов, 81), Ігнашевич, А. Березуцький, Жирков - Широков, Денисов, Глушаков (Погребняк, 72), Дзагоєв, Аршавін - Кержаков (Павлюченко, 46)

Тренер: Дік Адвокат

Арбітр дає фінальний свисток. Росія зазнає поразки і припиняє боротьбу на Євро-2012. Греція – у чвертьфіналі!

90 +4-та хвилина. Дзагоєв б'є над поперечиною!

90 +2-га хвилина. Погребняк підіграв рукою, вийшов сам на сам і пробив у Сіфакіса. Арбітр нагородив форварда жовтою карткою.

90 +1-ша хвилина. Денисов завдавав удару з-за штрафного – м'яч від захисника полетів під поперечину, але Сіфакіс зловив м'яч. Широков хотів заштовхати голкіпера у ворота, але той не піддався.

Чотири хвилини додав арбітр.

88-ма хвилина. Між тим, у паралельному матчі Чехія переграє Польщу. На даний момент у чвертьфінал виходять чехи і греки.

86-та хвилина. Кацураніс впав перед своїм штрафним і довго лежав на газоні. Арбітр не витримав і покликав носилки. Як тільки Кацураніса винесли за межі поля, він одразу встав і пішов. Некрасиво.

84-та хвилина. Дзагоєв після подачі Аршавіна бив головою – м'яч пройшов поруч зі штангою! Пощастило Греції!

82-га хвилина. Росіяни розіграли кутовий, Павлюченко бив метрів з десяти, але знову дуже неточно.

81-ша хвилина. Ізмайлов вийшов замість Анюкова.

80-та хвилина. Салпінгідіс небезпечно прострілив з правого флангу – Малафєєв намагався ногою вибити, але не влучив, але й Хосе Олебас не встиг.

77-ма хвилина. Росія влаштувала навалу на ворота Греції, але підопічні Адвоката атакують занадто примітивно. Греція поставила "автобус" у своєму штрафному, як Челсі у матчі проти Барселони.

75-та хвилина. ДЕНИСОВ потужно вистрілив низом з 25-ти метрів, але класно зіграв Сіфакіс, що зловив м'яч!

73-тя хвилина. Жирков картинно падав у штрафному Греції - арбітр не купився.

72-га хвилина. Адвокат ризикує – замість Глушакова вийшов Погребняк.

70-та хвилина. ЦАВЕЛАС зі штрафного влучає в хрестовину! Тут же Дзагоєв рубає Цавеласа на фланзі. Алан отримує попередження і пропустить наступний матч.

69-та хвилина. Салпінгідіс ледь не вийшов на рандеву з Малафєєвим! Жирков завалив форварда! Жовта Юрію.

67-ма хвилина. Сантуш вирішив поміняти Карагуніса. Гіоргіос дуже довго вручав капітанську пов'язку партнеру. Вийшов Макос.

64-та хвилина. Замість Гекаса вийшов Хосе Олебас.

61-ша хвилина. Карагуніс переграв трьох захисників, але вирішив впасти у штрафному, перечепившись за ногу Ігнашевича. Арбітр виписав греку жовту за симуляцію!

59-та хвилина. Торосидіс прорвався флангом і прострілив на Гекаса, але Ігнашевич випередив форварда!

57-ма хвилина. Денисов приклався по м'ячу – поруч зі штангою! Ну дуже близько!

54-та хвилина. "Сплячий гігант" Роман Павлюченко пробив з-за штрафного – вкрай неточно.

51-ша хвилина. Широков після відмінної знижки бив з ходу з 18-ти метрів – вище воріт!

50-та хвилина. Самарас стартонув зі своєї половини поля, пройшов двох суперників і пробив метрів з 28-ми – м'яч проходить поруч зі штангою!

48-ма хвилина. Росіяни увімкнули швидкість, Греція майже всією командою відійшла на свою половину.

Другий тайм почався. Роман Павлюченко змінив Кержакова.

Арбітр тут же дає свисток на перерву.

45 +2-га хвилина. ГООООООЛ! Помилився Жирков, не утримавши Карагуніса під час вкидання ауту. Капітан Греції вийшов сам на сам з воротарем і пробив під опорну ногу Малафєєва! 1:0!

45 +1-ша хвилина. Росіяни подавали два кутові, але точного удару по воротах так і не було.

45-та хвилина. Грецькі захисники заблокували удари Аршавіна і Широкова з середньої дистанції!

42-га хвилина. Торосидіс закритий з флангу, але вийшов закид за комір Малафєєва – голкіпер був готовий до такого повороту і спокійно забрав м’яч.

40-ва хвилина. Росіяни розіграли стандарт і Юрій Жирков з кута штрафного цілив у дальню дев’ятку, але не влучив, хоча був дуже близько!

39-та хвилина. Глушаков пробив з-за штрафного – м’яч від захисника пішов на кутовий.

37-ма хвилина. Дзагоєв скинув м’яч під удар Кержакову, але Олександр махнув ногою повз! Якби влучив по м’ячу, навряд чи щось би врятувало Грецію.

36-та хвилина. Ігнашевич підключився до атаки і пробив з дальньої дистанції – неточно.

34-та хвилина. Заспокоїлася гра. М’яч довго тримається в центрі поля.

31-ша хвилина. Глушаков приклався по м’ячу з далекої дистанції – значно вище.

29-та хвилина. Аршавін прострілював у центр на Кержакова – Пападопулус буквально зняв м’яча з ноги російського форварда.

26-та хвилина. Аршавін подавав корнер, але греки виграли верхову боротьбу.

25-та хвилина. Широков бив з дальньої дистанції – м’яч зачепив Папастатопулуса і пішов на кутовий.

23-тя хвилина. Росіяни поступово заволоділи ігровою й територіальною перевагою. Грекам не вдається тримати м’яч, закидання на Гекаса і Салпінгідіса не приносять результату.

20-та хвилина. Аршавін після чергової стрімкої контратаки бив з лінії штрафного – поруч зі штангою!

19-та хвилина. Дзагоєв бив низом з-за штрафного – Сіфакіс парирує.

18-та хвилина. Самарас вибив м’яч від своїх воріт після подачі кутового Аршавіним. Потім Георгіос ще й контратаку організував, але простріл Салпінгідіса перехопив Ігнашевич.

16-та хвилина. Малафєєв впевнено зіграв на виході. Аршавін підхопив м’яч і віддав пас на Жиркова. Юрій набрав крейсерську швидкість, пройшов Торосідіса і відкотив м’яч у центр штрафного на Кержакова, але захисник встиг вибити м’яч в аут!

14-та хвилина. Карагуніс віддав дальній пас на Гекаса, форвард не зумів прийняти, але м’яч ледь не перескочив Малафєєва – воротар в останній момент зумів зловити!

13-та хвилина. Кержаков поклав корпус і чудово пробив з лінії штрафного з льоту – м’яч просвистів поруч з дев’яткою!

12-та хвилина. Цавелас збив Аршавіна перед штрафним. Росіяни швидко розіграли стандарт – Аршавін від лицьової лінії відпасував в центр на хід Дзагоєву, але Алан зарядив м’яч на трибуни!

10-та хвилина. Аршавін після прострілу з правого краю від Дзагоєва бив у дотик, але влучив у Сіфакіса!

9-та хвилина. Самарас небезпечно подавав з флангу на Салпінгідіса, але форвард не дотягнувся до м’яча!

7-ма хвилина. Після подачі ще одного корнера Торосидіс бив метрів з 10-ти, але влучив у захисника! Дуже жарко було біля російських воріт!

6-та хвилина. МОМЕНТ! Кацураніс після подачі кутового на ближню штангу пробив з льоту ногою в дальню дев’ятку, але Малафєєв дотягнувся до м’яча!

3-тя хвилина. Салпінгідіс небезпечно бив головою після подачі з флангу, арбітр фіксує офсайд у форварда! Непоганий початок.

2-га хвилина. Сіфакіс вчасно вийшов з воріт і забрав м’яч у ногах у Широкова, який ледь не вийшов сам на сам!