Особиста справа. Статистика чвертьфіналів Євро-2012

25 червня 2012, 16:05
0
4

Ось і пройшли всі чвертьфінальні поєдинки і визначилися півфінальні пари Євро-2012, підкинувши любителям статистики кілька цікавих цифр.

У чвертьфінальних матчах Євро-2012 було забито (1 +6 +2 +0) = 9 м'ячів тобто в середньому: 2,25 за матч. Таким чином, в цілому на турнірі вже забито 69 м'ячів, а середня результативність становить - 2,46 гола за матч.

Різна результативність

Вперше на Євро-2012 в одному матчі було забито більше 5 м'ячів: Німеччина 4:2 Греція - 6 голів.

Вперше на турнірі не було забито жодного гола: Італія - ​​Англія - ​​0:0.

Забиті пенальті

Вперше на турнірі був реалізований пенальті у грі - відзначився Дімтріос Салпінгідіс, встановивши з точки остаточний рахунок матчу Німеччина - Греція - 4:2. Після нього те ж зробив Хаві Алонсо, який закріпив перемогу Іспанії над Францією - 2:0.

Овертайм і пенальті

Вперше на турнірі було зіграно додатково час і також вперше на Євро-2012 відбулася серія післяматчевих пенальті - Італія - ​​Англія - ​​4:2.

Нульова Чехія

Збірна Чехії за 90 хвилин не завдала жодного удару в площину воріт команди Португалії.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Роналдо вирішує. Португалія мінімально перемагає Чехію

Змагання бомбардирів

Головними претендентами на Золоту бутсу почали Кріштіано Роналдо і Маріо Гомес - на їхньому рахунку вже по 3 голи на Євро-2012.

Асистенти

Головними претендентами на завоювання першості у змаганні "піднощиків снарядів" стали Давид Сільва і Месут Озіл - в їхньому активі по 3 гольових паси на Євро-2012.

Гол + пас

За цим показником продовжують лідирувати все ті ж Маріо Гомес (3 +1) і Давид Сільва (1 +3), але на п'яти їм наступають Месут Озіл (0 +3), Кріштіано Роналдо (3 +0) і Андреа Пірло (1 + 2).

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Не зліть німців. Німеччина впевнено перемагає Грецію

Men of The Matches

У складі кожного з чотирьох півфіналістів є гравець, який двічі удостоюється індивідуального призу Найкращого гравця матчу на Євро-2012: Кріштіано Роналдо (Португалія), Месут Озіл (Німеччина), Андрес Іньєста (Іспанія) і Андреа Пірло (Італія).

Рейтинг "терористів"

Кріштіано Роналдо зміцнює лідерство в рейтингу гравців Євро-2012, які найбільш б'ють: 14 ударів у щилину воріт (з них 3 голи - ефективність - 20%). На п'яти йому наступає Маріо Блотеллі - в італійця 12 ударів у створ воріт, правда на його рахунку всього 1 гол - ефективність - 8,3%.

Рейтинг "мазил"

Тепер по воротам суперника на Євро-2012 частіше за всіх промахується Кріштіано Роналдо - вже 15 разів.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Донецькі розбірки. Іспанія обіграла Францію

Побитий рекорд Павлюченка

Кріштіано Роналдо вже пробив у бік воріт 29 разів (15 в створ і 14 мимо воріт), побивши рекорд, встановлений росіянином Романом Павлюченком на Євро-2008 - 28 ударів в напрямку воріт.

Містер офсайд

Фернандо Торрес наздогнав Роббі Кіна - у іспанця вже теж 6 попадань в положення "поза грою". Стільки ж і у Дімітріоса Салпінгідіса, та ірландець і грек Євро-2012 вже покинули.

Хаві Ернандес і Хаві Алонсо

Хаві Ернандес нарощує перевагу в рейтингу точних передач - тепер їх на його рахунку 371. У чвертьфінальній зустрічі з французами адресата знайшли 89 його передач. Цікаво, що Хаві Алонсо віддав у цьому матчі на один точний пас більше - 90.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Пенальті, який змінив все. Італія перемагає Англію