Балотеллі став найпопулярнішим гравцем фіналу Євро-2012 за запитами в інтернеті

5 липня 2012, 12:27
0
19
Балотеллі став найпопулярнішим футболістом фіналу

Футболіст збірної Італії Маріо Балотеллі став найпопулярнішим гравцем фінального матчу Чемпіонату Європи 2012 року у користувачів Яндекс, незважаючи на те, що не забив жодного гола, повідомляє прес-служба пошукової системи.

Завдяки дублю скандально відомого через свою поведінку на полі і поза ним форварда Манчестер Сіті збірна Італії обіграла одного з головних фаворитів Євро-2012 - збірну Німеччини в півфіналі (2:1) і вийшла у фінал, де поступилася чинним Чемпіонам Європи іспанцям з рахунком 0: 4.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Viva Espana. Тріумф збірної Іспанії на Євро-2012

Після того, як коментатор згадав у ефірі про фотографію Балотеллі з його прийомною матір'ю, якій він присвятив обидва голи у ворота німців, кількість запитів з його прізвищем зросла в шість разів.

На другому місці за кількістю запитів виявився нападник іспанців Фернандо Торрес, який вийшов на заміну замість Сеска Фабрегаса на 75-й хвилині гри і менше, ніж через 10 хвилин вразив ворота італійців, а також віддав гольову передачу, яка призвела до четвертого голу.

Я тут був. УЄФА пропонує уболівальникам знайти себе на трибунах матчів Євро-2012

Далі розташувалися воротарі обох команд - Джанлуїджі Буффон (Італія) та Ікер Касільяс (Іспанія), а також легендарний півзахисник італійців Андреа Пірло. Причому користувачі пошуковика цікавилися не тільки кар'єрою футболістів, але й їхным особистим життям.

У цілому за час проведення Чемпіонату з 8 червня по 1 липня Яндексу поставили більше 7,5 мільйонів запитів про Євро-2012. Найбільший інтерес викликали збірні Росії та України, після невиходу яких у плей-офф середня кількість футбольних запитів скоротилося в 2,5 рази.

Нагадаємо, у фіналі Євро-2012 збірна Іспанії розгромила команду Італії з рахунком 4:0.

За матеріалами: Р-Спорт

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі