Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі

Піке заявив, що знає як упоратися з Роналдо

Захисник збірної Іспанії Херард Піке заявив, що готовий нейтралізувати форварда національної команди Португалії Кріштіано Роналдо в півфіналі Євро-2012.
Тренер збірної Франції визнав, що прорахувався в матчі з іспанцями

Головний тренер збірної Франції Лоран Блан прокоментував поразку підопічних від іспанців у 1/4 фіналу Євро-2012
Тренер збірної Іспанії розповів, чим його команда взяла французів

Головний тренер збірної Іспанії Вісенте дель Боске прокоментував перемогу своєї команди над французами в 1/4 фіналу Євро-2012.
Помстилися за Україну: Іспанія переграла Францію

У суботу, 23 червня, в третьому чвертьфіналі Євро-2012 збірна Іспанії перемогла збірну Франції.
Воронін назвав фаворита Євро-2012 і порадив, що робити зі збірною Росії

Форвард збірної України Андрій Воронін поділився враженнями від поточного Чемпіонату Європи.
Іспанія - Франція - 2:0. Live

До вашої уваги пропонується онлайн-трансляція чвертьфіналу Євро-2012 Іспанія-Франція, який відбувається у Донецьку.
Захисник збірної Італії видав секрет команди перед грою з англійцями

Головному тренеру збірної Італії Чезаре Пранделлі не вдалося утримати в секреті тактичну побудову команди на матч з командою Англії.
Джеррард: У воротах збірної Англії стоїть один з кращих воротарів світу

Капітан збірної Англії Стівен Джеррард поділився очікуваннями від майбутнього чвертьфінального матчу Євро-2012 проти команди Італії.
Євро-2012: Росію знову оштрафували за безчинства уболівальників

Російський футбольний союз оштрафований на 35 тисяч євро за поведінку вболівальників під час матчу Євро-2012 Греція - Росія (1:0).
Бензема: Іспанія - найкраща команда в Європі

Нападаючий збірної Франції Карім Бензема поділився очікуваннями від матчу 1/4 фіналу Євро-2012 проти збірної Іспанії.
Мессі вже бачить фаворита Євро, але це не Іспанія

Форвард збірної Аргентини і каталонської Барселони Ліонель Мессі прокоментував хід Євро-2012.
Прогоріли. Спекулянти продають квитки на матч Іспанія-Франція в два рази дешевше номіналу

Спекулянти продають квитки на матч 1/4 фіналу Євро-2012 Іспанія - Франція в два рази дешевше номіналу.
За добу в Україну прибули близько 300 тисяч туристів - прикордонна служба

За минулу добу державний кордон України перетнуло близько 300 тисяч осіб і 63 тисячі транспортних засобів.
Венгер: ван Персі був кращим нападаючим на Євро-2012

Головний тренер Арсеналу Арсен Венгер поділився думкою про виступ форварда збірної Голландії Робіна ван Персі на чемпіонаті Європи-2012.
Російський футбольний союз знову оштрафували за поведінку вболівальників

Дисциплінарний комітет UEFA оштрафував Російський футбольний союз (РФС) на чергові 35 тисяч євро.
Тренер збірної Англії не вважає свою команду аутсайдером у матчі з Італією

Головний тренер збірної Англії Рой Ходжсон впевнений у своїх підопічних у майбутньому чвертьфінальному матчі Євро-2012 з командою Італії.
Меркель приїде до Києва, якщо збірна Німеччини вийде у фінал Євро-2012

Меркель має намір поїхати 1 липня вболівати за збірну Німеччини до Києва, якщо Бундестім вийде в фінал Євро-2012.
Тренер збірної Іспанії: Французи здатні створити проблеми

Головний тренер збірної Іспанії Вісенте Дель Боске поділився очікуваннями від майбутнього матчу 1/4 фіналу Євро-2012 з командою Франції.
Посол Євро-2012: Це найкращий чемпіонат Європи в останні роки

Знаменитий польський футболіст, тренер і Посол Євро-2012 Збігнєв Бонек у захваті від турніру Євро-2012 і вважає його кращим за останні роки історії чемпіонатів.
Німеччина встановила рекорд Євро-2012 за відсотком володіння м ячем

Німеччина встановила рекорд Євро-2012 за відсотком володіння м'ячем

Збірна Німеччини в матчі 1/4 фіналу Євро-2012 проти Греції володіла м'ячем 78% часу - це рекорд поточного Чемпіонату Європи.