Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі

Тренер збірної Німеччини: Наші амбіції не допускають допомоги іншим командам

Головний тренер збірної Німеччини Йоахим Лев заявив, що його команда у заключному матчі групової стадії Євро-2012 із Данією вийде на поле в оптимальному складі і дасть бій супернику.
Бі-Бі-Сі Україна: Пригоди англійського фана. 17 червня: у Харкові на День батька

Ґлинн Дейвіс - уболівальник англійської збірної, який відвідує майже всі матчі команди, приїхав до України. Він погодився розповідати ВВС Україна свої враження про країну, яка разом із Польщею приймає Чемпіонат Європи 2012 року.
Тренер Ньюкасла: Шевченко не створить проблем збірній Англії

Головний тренер Ньюкасла Алан Пардью поділився очікуваннями від матчу групового раунду Євро-2012 між збірними командами України та Англії.
У Львові іноземним уболівальникам роздавали футболки з написом Free Yulia

У неділю в центрі Львова напередодні матчу Данія-Німеччина активісти партії Батьківщина знову одягли іноземних уболівальників у футболки з написами Free Yulia.
Збірна Швеції на матчі із французами залишиться без підтримки 10 тисяч уболівальників

Уболівальники збірної Швеції почали покидати Київ після втрати шансів на вихід у чвертьфінал Євро-2012 їхньої національної команди.
Тео Уолкотт може не зіграти в матчі проти України

Хавбек збірної Англії Тео Уолкотт був змушений достроково завершити тренування національної команди через проблеми з підколінним сухожиллям, повідомляє АР.
Лідер збірної Чехії ризикує пропустити чвертьфінал Євро-2012

Капітан збірної Чехії півзахисник Томаш Росіцкі через травму може пропустити матч своєї команди у чвертьфіналі Euro-2012.
Шевченко через пошкодження пропустив відкрите тренування збірної України

Капітан збірної України Андрій Шевченко не зміг взяти участь у відкритому тренуванні команди, яке пройшло у неділю, 17 червня, у Донецьку.
Міськрада Донецька: Місто за два ігрових дні відвідали 70 тисяч уболівальників

Донецьк на чемпіонаті Європи з футболу 2012 року за два ігрових дні (11 і 15 червня), коли на стадіоні Донбас Арена проводилися матчі турніру, відвідали більше 70 тисяч приїжджих уболівальників.
Півзахисник Нідерландів: Наше завдання - обіграти Португалію з різницею у два м ячі

Півзахисник Нідерландів: Наше завдання - обіграти Португалію з різницею у два м'ячі

За словами вінгера збірної Нідерландів Ібрагіма Афеллая, збірній Нідерландів, яка потрапила у скрутне становище, залишається лише вірити у себе.
Наставник Португалії: Наша мета - обіграти збірну Нідерландів

Збірна Португалії може за певних обставин вийти із групи B Євро-2012 навіть у випадку поразки в останньому матчі від команди Нідерландів, проте наставника Мореплавців Паулу Бенту такий варіант, схоже, не влаштовує.
Руні: Повністю готовий до виходу на поле в матчі з Україною

Нападаючий збірної Англії Уейн Руні, який відбув дискваліфікацію, поділився очікуваннями від заключного матчу групового етапу Євро-2012 з Україною, у якому він уже зможе вийти на поле.
20 червня у київській фан-зоні пройде генеральне прибирання

У середу, 20 червня, у київській фан-зоні пройде генеральне прибирання, вхід для відвідувачів буде відкрито лише о 16:00, повідомляє інформаційний центр Україна-2012.
Ібрагімович продовжить виступи за збірну Швеції

Нападаючий збірної Швеції Златан Ібрагімович заявив, що передумав завершувати свою міжнародну кар'єру і тепер сподівається зіграти на ЧС-2014 у Бразилії.

Львівська битва. Анонс матчу Данія - Німеччина

У неділю, 17 червня, у рамках третього раунду групи В Данія у Львові зіграє з Німеччиною. СПОРТ bigmir)net пропонує вашій увазі анонс цього матчу.
Національний герой і фантастичний гравець. Англійці хвалять Шевченка

Захисник збірної Англії Глен Джонсон похвалив капітана українців Андрія Шевченка, зазначивши, що той досі залишається одним із найкращих.
Шевченко: Сподіваюся, що публіка буде доброзичлива до нас

Капітан збірної України Андрій Шевченко поділився із The Guardian очікуваннями від майбутнього матчу Євро-2012 із Англією, перемога у якому забезпечить команді вихід до чвертьфіналу.
Вуса та пейси. Польська поліція зловила 70 хитрих російських уболівальників

Польська поліція затримала в суботу, 16 червня, у Варшаві, де відбувся матч Росія - Греція, у цілому більше 70 росіян.
Під час матчу Україна-Франція в донецькому кемпінгу стихія знесла 25 наметів

У кемпінг-парку Донецька шквальний вітер і сильна злива, які обрушилися в п'ятницю ввечері на місто, повалили 25 наметів, постраждалих немає.
Тренер збірної Чехії: Нам вдалося зламати перебіг гри

Головний тренер збірної Чехії Міхал Білек поділився враженнями від виходу у плей-офф Євро-2012 після перемоги над командою Польщі.