ЧС-2011 з хокею: Росія програла Німеччині, Швейцарія вирвала перемогу у Франції

29 квітня 2011, 19:32
0
16

У п’ятницю, 29 квітня, у Словаччині стартував Чемпіонат світу з хокею 2011 року.

У першому матчі в групі А збірна Росії поступилася команді Німеччини. Німці відкрили рахунок у поєдинку на 25-ій хвилині, коли мети досягнув кидок Грейлінгера впритул. За дві хвилини до закінчення зустрічі Раймер втік на рандеву з воротарем російської збірної Набоковим і відправив шайбу під перекладину. Голкіпер збірної Німеччини Денніс Ендраса за гру відбив 31 кидок.

Братислава (Словаччина). Чемпіонат світу-2011

Група А

Німеччина - Росія - 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Голи: Грейлінгер, 24:19, Раймер, 57:53

У паралельному матчі групи В збірна Швейцарії в додатковий час вирвала перемогу у французів, обігравши суперника з рахунком 1:0. Блискучий матч провели обидва голкіпери, Тобіас Штефан відбив усі 29 кидків суперника, а воротар французів Крістобаль Юе - 34 з 35.

Кошице (Словаччина). Чемпіонат світу-2011

Група В

Швейцарія - Франція - 1:0 ОТ (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)

Гол: Воклер, 61:46

Також сьогодні на Чемпіонаті світу у групі А збірна Словаччини зустрінеться з командою Словенії, а у групі В Білорусь зіграє з Канадою.