Україна увірвалася до десятки чемпіонату світу з легкої атлетики в останній день

4 вересня 2011, 17:33
0
11
Ольга Саладуха вивела Україну в світову десятку

У неділю, 4 вересня, у південнокорейському Тегу завершився Чемпіонат світу з легкої атлетики, який приніс тріумф американцям і гідне місце українцям.

Бронза жіночої командиУкраїни в естафеті 4х100 метрів в останній день змагань вивела країну на 10 місце підсумковому рейтингу учасників Чемпіонату світу.

Фотогалерея: Стрибок у золото. Ольга Саладуха – чемпіонка світу в потрійному стрибку

ВІДЕО: Золотий стрибок. Переможна спроба Ольги Саладуху на ЧС-2011 в Тегу

Переможцями ж змагань стали американці, які випередили найближчих переслідувачів росіян на шість медалей.

9 Ефіопія: золото - 1, срібло - 0, бронза - 4, всього - 5

10 Україна: золото - 1, срібло - 0, бронза - 1, всього - 2.

ВІДЕО: Облом. Під російським атлетом ламається жердина під час стрибка

Нагадаємо, що головну сенсацію для українців створила Ольга Саладуха, яка завоювала золоту медаль у потрійному стрибку.

ВІДЕО: ЧС-2011: Ямайка б’є світовий рекорд

ВІДЕО: Дискваліфікація Усейна Болта у фіналі стометрівки

Зазначимо, що в останній день збірна Ямайки виграла естафету зі світовим рекордом.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net