Суперліга: Грубість одного з лідерів обернулася для черкаських Мавп розгромом

0
12
Перемога вислизнула з рук черкаських Мавп

У четвер, 6 жовтня, в домашньому поєдинку української баскетбольної Суперліги проти запорізького Ферро-ЗНТУ черкаські Мавпи програли несподівано для самих себе.

Джеремі Шаппел та Річард Гуін, які на двох отримали левову частку очок запорізької команди, а головне - організували вирішальний ривок у четвертій чверті, принесли Ферро перемогу в Черкасах з рахунком 93-79.

Черкаські Мавпи гідно протистояли більш іменитому супернику протягом трьох з половиною чвертей, хоча підопічні Кирила Большакова і лідирували з незначною перевагою протягом майже всього матчу. Однак у середині завершальної десятихвилинки один з лідерів команди господарів Мілян Пупович залишив майданчик через перебір фолів, чим скористалися запорожці, почавши потужний фінальний спурт серією з чотирьох триочкових кидків поспіль.

Войдан Стояновський став найрезультативнішим гравцем у складі господарів, відзначившись 21 очком. Іварс Тімерманіс отримав 18 очок, додавши до них 7 підбирань, Морріс Олмонд, який невиразно провів першу половину гри, але додав після великої перерви, - 13 очок.

Найактивніший гравець у складі гостей Джеремі Шаппел, який просто чудово провів кінцівку гри, в загальному підсумку відзначився 25 очками, 7 підбираннями та 3 передачами. 19 очок і 5 підбирань на свій рахунок записав Річард Гуін. Майкл Девіс став автором дабл-дабл: 15 очок + 14 підбирань.

За матеріалами: Суперлига