22 липня 2012, 18:06
0
8
Віггінс виграв Тур де Франс

Британець Бредлі Віггінс з команди Sky виграв загальний залік багатоденної велогонки Тур де Франс-2012, яка фінішувала в неділю, 22 липня, в Парижі на Єлисейських полях.

Заключний етап гонки, як і очікувалося, не змінив положення в групі лідерів. На старті так званого етапу дружби традиційно ніхто не атакує і не намагається виїхати у відрив, боротьба починається тільки на бруківці Єлисейських полів.

Переможцем етапу в підсумку став британець Марк Кавендіш, партнер Віггінса по команді. Дистанцію довжиною 120 км Менський експрес подолав за 3 години 8 хвилин 7 секунд. Це вже 23-тя перемога Кавендіша на етапах Тур де Франс.

Друге місце в загальному заліку зберіг британський гонщик Sky Крістофер Фрум, який відстав від Віггінса на 3 хвилини 21 секунду. Італієць Вінченцо Нібалі (Liquigas-Cannondale) залишився третім, програвши лідеру 6 хвилин 19 секунд.