Українець не дійшов до медалі чемпіонату світу з легкої атлетики

14 серпня 2013, 13:00
0
36

Ігор Главан фінішував четвертим у ходьбі на 50 км на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Москві.

Сьогодні, 14 серпня було розіграно лише один комплект нагород - у ходьбі на 50 км у чоловіків. За одну з медалей мало не зачепився українець Ігор Главан.

Більшу частину дистанції Главан пройшов у своєму темпі, не відпускаючи далеко лідерів, значно прискорившись за 15 км до фінішу. На останній позначці перед фінішем на 45 км Главан був сьомим з відставанням у майже 1,5 хвилини від групи, яка претендувала на бронзу, і на цьому останньому відрізку він наздогнав і перегнав практично всіх, крім австралійця Джареда Таллента, який і став третім.

"Золото" чемпіонату світу виграв ірландець Роберт Хеффернан, другим прийшов росіянин Михайло Рижов.

Чоловіки. Ходьба, 50 км

1. Роберт Хеффернан (Ірландія) - 3:37.56 (найкращий результат сезону в світі)

2. Михайло Рижов (Росія) - 3:38.58

3. Джаред Таллент (Австралія) - 3:40.03

4. Ігор Главан (Україна) - 3:40.39

... 13. Сергій Будза (Україна) - 3:47.36

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: За крок від п'єдесталу. Українець не дійшов до медалі чемпіонату світу

ТЕГИ: Чемпионат мира по футболу 2010легкая атлетикаспортивная ходьба