Україна бере чергову медаль на Юнацьких Олімпійських іграх

Sport bigmir,  20 серпня 2014, 14:36
0
79
Українка завоювала бронзову медаль на Юнацьких Олімпійських іграх

У китайському Нанкіні українська плавчиха Анастасія Малявіна приносить четверту медаль в скарбничку нашої збірної.

У фінальному запливі на 100м брасом з результатом 1:08.16 призер чемпіонату світу та Європи серед юніорів фінішувала третьою, оновивши свій особистий рекорд.

Першу і другу сходинки на п'єдесталі зайняли представниці Литви та Китаю відповідно.

Відзначимо, що в скарбничці збірної України на Юнацьких Олімпійських іграх вже чотири медалі. Раніше золото завоювали Михайло Романчук в плаванні на 400 м вільним стилем і Павло Коростильов у стрільбі з пневматичного пістолета. А дзюдоїст Богдан Ядов, який виступає у ваговій категорії до 66 кг, приніс Україні срібло.