Жан Беленюк приніс Україні "золото" чемпіонату світу з греко-римської борот

0
199
Жан Беленюк приніс Україні  золото  чемпіонату світу з греко-римської борот
Жан Беленюк - чемпіон світу з греко-римської боротьби

Український борець у фіналі переміг представника Узбекистану Рустама Акссакалова.

Українець Жан Беленюк завоював "золото" чемпіонату світу з греко-римської боротьби.

Під час турніру Беленюк здобув чотири красивих перемоги над борцями з Мексики, Німеччини, Угорщини та Польщі.

Читай також: Жан Беленюк приніс Україні срібну медаль на Європейських іграх

У півфіналі українець зустрівся з азербайджанцем Саманом Тахмасебі, якому, не без допомоги суддів, наш спортсмен програв рік тому. Цього разу Беленюк впевнене переміг суперника 3-1.

У фіналі Беленюк здолав узбека Рустама Акссакалова, зробивши ефектний кидок за 30 секунд до кінця поєдинку. Бій закінчився з рахунком 6-0 на користь нашого спортсмена.

Таким чином Беленюк став володарем золотої медалі чемпіонату світу з греко-римської боротьби.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські борці завоювали дві медалі чемпіонату світу.