Українець Семенов сенсаційно виграв медаль чемпіонату світу з біатлону

Sport bigmir,  5 березня 2016, 14:35
0
607

Сергій Семенов став третім на фініші у спринтерській гонці в Холменколені.

Український біатлоніст Сергій Семенов створив сенсацію у спринтерській гонці чемпіонату світу з біатлону, завоювавши бронзову медаль.

Семенов ідеально відпрацював на двох вогневих рубежах і показав відмінну швидкість на дистанції, заслужено випередивши багатьох визнаних майстрів. Останнє коло для Семенова перетворилося в заочну боротьбу з легендою світового біатлону Уле-Айнаром Бьорндаленом. Програючи п'ять секунд на виході зі стрільбища, Семенов вже за півкілометра до фінішу зумів вийти вперед, але фінішний відрізок норвежець все ж пройшов краще і в підсумку Сергій програв йому 0,7 секунди.

Друге місце 42-річного Уле-Айнара Бьорндалена, який замислювався про завершення кар'єри, також можна назвати несподіваним. Але Король біатлону підійшов до домашнього чемпіонату світу у відмінній формі і на нуль відпрацював обидві стрільби, що дозволило йому поповнити колекцію медалей.

А виграв гонку незрівнянний француз Мартен Фуркад. Лідер Кубка світу не допустив жодного промаху, що апріорі не залишає шансів суперникам, що і показав фініш, на якому Фуркад майже на півхвилини випередив Бьорндалена, вигравши восьме золото чемпіонатів світу.

Інші українці не зуміли потрапити в топ-20 гонки: Артем Прима прийшов до фінішу 22-м, Олександр Жирний - 28-м, Дмитро Підручний - 44-м.