Плавання: Говоров став чемпіоном Європи, Зевіна - зі "сріблом"

97
Плавання: Говоров став чемпіоном Європи, Зевіна - зі  сріблом
Андрій Говоров - чемпіон Європи

Українські плавці вибороли перші медалі чемпіонату Європи в Лондоні.

Слідом за успішним виступ синхроністок і стрибунів у воду на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, свої перші нагороди в Лондоні завоювали і українські плавці. У вечірній програмі 17 травня відразу двоє українських спортсменів піднялися на подіум за медалями.

Уперше чемпіоном Європи в 50-метровому басейні став наш Андрій Говоров, який став першим на дистанції 50 м батерфляєм. До цього Говоров вигравав три золоті медалі Європи на "короткій воді".

Говоров, який встановив в півфіналі рекорд чемпіонатів - 22.73 сек, у вирішальному запливі показав час на 2 десятих секунди повільніший - 22.92, але був єдиним, хто виплив з 23 секунд, а найближчому переслідувачу - знаменитому угорцю Ласло Чеху привіз 39 сотих. "Бронза" у британця Бенжаміна Прауда.

Срібну медаль виграла українка Дарина Зевіна. Наша спортсменка посіла друге місце на дистанції 200 м на спині, показавши результат 2:07.48. Це її перша континентальна медаль на "довгій воді".

Чемпіонкою світу стала титулована угорка Катінка Хоссу. Третьою фінішувала хорватка Матеа Самарджич.