Україна програла другий матч на ЧЄ у Франції

Корреспондент.net,  16 червня 2016, 20:55
1565
Результат матча Украина - Ирландия
Україна програла другий матч на Євро-2016

Україна та Ірландія 16 червня зіграли на груповій стадії Євро-2016.

Збірна Північної Ірландії сенсаційно обіграла збірну України на матчі Євро-2016. Поєдинок закінчився з рахунком 0: 2.

Відзначимо, під час гри матч був перерваний на кілька хвилин через сильний дощ і град в Ліоні.

Арбітр повів команди з футбольного поля після того, як дощ став дуже сильним. Але вже через кілька хвилин гра поновилася.

Цей матч вирішальний для збірної України на груповому етапі. Тільки перемога над Північною Ірландією могла дозволити реально претендувати на вихід в плей-офф - 1/8 фіналу.

Нагадаємо, команда Михайла Фоменка грає в групі С. 12 червня збірна України програла з рахунком 0: 2 збірної Німеччини, а 21 червня відбудеться матч з Польщею.

Україна - Півн. Ірландія. Онлайн трансляція (0: 2)