Відео серії пенальті в матчі Шахтар-Динамо побило рекорд в YouTube

Корреспондент.net,  19 квітня 2019, 14:56
0
601
Матч Шахтар-Динамо

Серія пенальті в матчі Шахтар-Динамо стала рекордним футбольним відео з України на YouTube.

Драматичний чвертьфінал Кубка України, в якому донецький Шахтар обіграв київське Динамо в серії пенальті (4:3), встановив рекорд і за кількістю переглядів в мережі.

Так, відео переможної для гірників футбольної лотереї, головним героєм якої став воротар Андрій П’ятов, набрало 900 881 перегляд і стало найпопулярнішим за весь час існування YouТube-каналу Шахтар, випередивши навіть трансляції ігор.

Кілька днів це відео трималося в топ-15 продуктів українського сегменту хостингу. На сьогоднішній день це найпопулярніший ролик серед усіх коли-небудь розміщених на клубних YouТube-каналах країни.

Раніше повідомлялося, що Шахтар дотиснув Дніпро-1, забивши два голи на останніх хвилинах. Підопічні Фонсеки з великими труднощами пробилися до фіналу Кубка України.