Шахтар дотиснув Дніпро-1, забивши два голи на останніх хвилинах

iSport.ua,  17 квітня 2019, 21:04
0
270
Шахтар переміг Дніпро-1

У Дніпрі завершився матч 1/2 фіналу Кубка України, у якому місцевий Дніпро-1 приймав Шахтар.

Господарі боролися з "гірниками" на рівних, успішно відбиваючи всі атаки чинного чемпіона України. Але в кінцівці зустрічі Шахтарю вдалося дотиснути Дніпро-1.

На 87-й хвилині зустрічі бразилець Дентіньйо замкнув передачу після навісу Соломона, який вийшов на заміну. Через 7 хвилин Шахтар подвоїв перевагу завдяки удару Маркуса Антоніо.

Дніпро-1 - Шахтар 0:2

Голи: Дентіньйо, 87, Антоніо (90 + 4)

Дніпро-1: Юрчук (Кліщук, 68) - Романюк, Лопіренок, Логінов, Польовий - Батагов, Сніжко, Когут, Шаповал - Куліш, Кузик.

Шахтар: П'ятов - Болбат, Матвієнко, Кривцов, Ісмаїлі - Антоніо, Степаненко (Хочолава, 90 + 2) - Соломон, Тете (Нем, 70), Тайсон - Кайоде (Дентіньйо, 79).

Попередження: Когут.

У фіналі Кубка України підопічні Фонсекі зустрінуться з клубом Інгулець, який переграв Зорю з рахунком 2:1.