Арсенал по пенальті обіграв Ліверпуль та завоював Суперкубок АнгліїРеклама

Корреспондент.net,  30 серпня 2020, 10:00
0
235
Арсенал по пенальті обіграв Ліверпуль та завоював Суперкубок Англії

Партнер проекту Carlsberg представляє звіт про матч за Суперкубок Англії між Ліверпулем і Арсеналом.

Арсенал і Ліверпуль відкрили сезон-2020/21 поєдинком за Суперкубок Англії, який проходив в Лондоні на стадіоні Уемблі.

З перших же хвилин зустрічі підопічні Клоппа взяли м'яч під свій контроль, втім, це не приносило їм ніякого результату. Більш того, навіть контролюючи м'яч, "червоні" зовсім не наносили ударів по воротах і не створювали жодних небезпечних моментів. У цьому є і заслуга "канонірів", які дуже щільно сиділи в захисті, не даючи супернику знайти вільну зону для удару.

І ось на 7-й хвилині Ліверпуль все ж забив - Робертсон виконав штрафний, навісивши на Ван Дейка, який відправив м'яч у сітку. Але гол відразу ж скасували - Вірджіл виявився в офсайді.

А ось Арсенал на це відповів досить швидко - в результаті контратаки Обамеянг на 12-й хвилині пробив точно в дальній кут.

Пропущений гол трохи вибив Ліверпуль з колії і на деякий час вони втратили м'яч. Втім, навіть зібравшись і повернувши собі контроль довести справу до голу не вдавалося, хоча були моменти. Особливо багато моментів не реалізував Салах, який ніяк не міг в потрібний момент дотягнутися до м'яча.

У другому таймі Ліверпуль знову взяв гру під свій контроль, однак Арсенал вже не був настільки пасивний, як в першому таймі.

Більш того, "каноніри" почали ускладнювати життя Аліссон і створювали хороші моменти у штрафному суперника. Однак забити ні тій, ні іншій команді не вдавалося.

Клопп вирішив внести корективи до складу одна з яких виявилася вирішальною для Ліверпуля - Мінаміно забив в ворота Мартінеса через 14 хвилин після появи на полі, і відразу після цього був близький до дублю, але трохи не пощастило.

Під кінець тайму підопічні Артети насіли на ворота Аліссон, але основний час так і завершився з рахунком 1: 1.

Серія пенальті почалася вдало для команд, що обмінялися двома точними ударами. А потім до "точки" підійшов молодий Брюстер, якого випустили на поле прямо перед закінченням другого тайму, спеціально для серії пенальті. І Ріан помиляється - занадто потужний удар, і м'яч полетів у поперечину. У подальших ударах всі гравці обох команд були точні, і, таким чином, Арсенал здобув перемогу в серії з рахунком 5: 4.

Арсенал - Ліверпуль - 1:1 (5:4 по пен.)
Голи: Обамеянг, 12 - Мінаміно, 73

Арсенал: Мартінес - Холдинг, Давид Луїс, Тірні (Колашинац, 83) - Бельерін (Соареш, 58), Ельнені, Джака, Мейтленд-Найлз - Сака (Уіллок, 82), Нкетіа (Нельсон, 82), Обамеянг.

Ліверпуль: Аліссон - Вільямс (Мінаміно, 59), Гомес, ван Дейк, Робертсон - Мілнер (Кейта, 59), Фабіньо, Вейналдум (Брюстер, 90+2) - Салах, Фірміно (Джонс, 83), Мане.

Попередження: ... - Мілнер.