Олімпійські ігри: Україна 60-а у медальному заліку

Текст: ,  3 серпня 2021, 07:27
0
635
Олімпійські ігри триватимуть в Токіо до 8 серпня

Перше місце в неофіційному медальному заліку на Олімпіаді в Токіо посідає Китай, на другому - США, а на третьому - Японія. Україна поки має одне срібло та п'ять бронз.

На 11-й день Олімпійських ігор, які відбуваються у Токіо, Україна посідає 60-е місце. Станом на вечір понеділка, 2 серпня, українські спортсмени завоювали шість медалей: одну срібну та п'ять бронзових. Срібло Україні приніс плавець Михайло Романчук, який 1 серпня у запливі на 1500 метрів вільним стилем подолав дистанцію за 14 хвилин 40,66 секунди. За кілька днів до цього він також виграв бронзову медаль в запливі на 800 метрів вільним стилем.

Напередодні бронзу Україні принесла тенісистка Еліна Світоліна, обігравши в матчі за третє місце казахську спортсменку Еліну Рибакіну. Також бронзові медалі отримав український фехтувальник Ігор Рейзлін та дзюдоїстка Дарина Білодід. Окрім того, українські стрільці Олена Костевич і Олег Омельчук виграли бронзові медалі на Олімпіаді в стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів.

Лідирує у неофіційному медальному заліку команда Китаю, яка здобула 29 золотих медалей, 17 срібних та 16 золотих. На другому місці американці із 22, а на третьому Японія - із 17 золотими медалями. Німеччина посідає восьму позицію: 6 золотих, 6 срібних та 11 бронзових медалей.

Олімпійські ігри-2020 відкрилися в Японії 23 липня і триватимуть до 8 серпня.

Джерело: Українська служба DW