4542
Штовхальниця ядра вимушено пробігла 100 м з бар єрами
Джолієн Бумкво не змогла врятувати збірну Бельгії від пониження у класі

На Європейських іграх, які нині тривають у Польщі, у збірній Бельгії стався курйозний випадок.

Незвичний випадок стався на Європейських іграх у Польщі. На дистанції 100 метрів з бар'єрами бігла штовхальниця ядра.

На такий крок змушений був піти тренерський штаб збірної Бельгії, у якої стався форс-мажор.

Одразу дві заявлені на турнір учасниці цієї команди виявились травмованими. У разі не участі у змаганнях збірній загрожувала дискваліфікація.

У цей нелегкий час команду згодилась врятувати Джолієн Бумкво. Усе б нічого, утім у спортсменки зовсім інший профіль. Вона регулярно виступає в силових видах легкої атлетики – штовханні ядра, метанні молота і диска.

Звісно ж спортсменка не змогла продемонструвати на дистанції гідного часу. Джолієн показала результат 32,81 с – на 19 секунд відставши від спортсменки, яка посіла сьоме місце.

При цьому штовхальниця ядра не стала просто збивати усі бар'єри на своєму шляху, а навпаки пройшла дистанцію акуратно, не зачепивши жодної перепони. Після фінішу їй аплодували глядачі та вітали суперниці.

Героїчний виступ Джолієн не допоміг збірній Бельгії. Команда посіла 14-те місце в командному заліку і була переведена до другого дивізіону.