Італійські форварди залишають Євро-2008, не забивши й м'яча

23 червня 2008, 10:37
0
6

У шістнадцятий ігровий день Євро-2008 зіграно матч Іспанія-Італія, в якому в основний час визначити переможця не вдалося. Після пенальті рахунок став 4:2.

Два проти одного

Два футболісти збірної Італії й один із Іспанії змогли пробігти за 120 хвилин матчу понад 14 кілометрів. За даними системи Castrol Performance Іndex, цими гравцями були іспанський нападник, найкращий снайпер Євро-2008, Давід Вілья (14 060 метрів), а також дует італійських півзахисників Даніеля де Россі (14 652 метри) і Массімо Амброзіні (14 181 метр).

Але з цієї трійки в серії післяматчевих пенальті забити гол вдалося Ікер Касільяс і його щасливі колеги (Reuters)лише Давідові Вілья, тоді як удар де Россі відбив Ікер Касільяс.

Ґроссо проти Торреса

У швидкості в цьому матчі змагалися один проти одного італійський захисник Фабіо Ґроссо й іспанський форвард Фернандо Торрес. Забіг виграв Ґроссо. Він мав найбільшу швидкість в матчі – 30,13 км/ч. Торрес трошки не дотягнув до італійця – 29 км/ч.

Цікаво, що Ґроссо повторив свій власний рекорд швидкості, встановлений на цьому Євро. Серед захисників-учасників єврочемпіоната це четвертий показник.

Інертна атака Італії

Лінія атаки збірної Італії, а саме – Антоніо Кассано і Лука Тоні –  Антоніо Кассано і Серджіо Рамос (Reuters)програла протистояння парі Вілья-Торрес. Якщо іспанці в цілому забили за матч 26 м’ячів, то вихідці з Апеннін лише 12.

Однак КПД в обох збірних, за підсумками 120 хвилин основного й додаткового часу, виявився однаковий – 0. І знову здивувала інертність атаки чемпіонів світу. Таким чином, на цьому Євро нападники Італії жодного разу так і не забили.

Іспанія пасувала більше й точніше

Разючу перевагу в передачах мали іспанці над суперниками – 749:548. З них результативних передач команда Арагонеса зробила 627, тоді як італійці – лише 425. Зайве свідчення тому – панівний контроль над м’ячем – 55%. Для порівняння: Італія в цьому показнику лише восьма.

Збірна Іспанії здолала збірну Італії в матчі 1/4 фіналу Євро-2008 у серії післяматчевих пенальті з рахунком 0:0 (за пенальті - 4:2), здолавши чвертьфінальну стадію міжнародних змагань уперше за 24 роки.

Прямі текстові трансляції матчів читайте на Novynar.com.ua.