Вімблдон: Сестри Бондаренко у другому колі, а Стаховський залишає турнір

24 червня 2008, 09:36
0
5

Три українські тенісистки – сестри Бондаренко й Тетяна Перебийніс – вдало стартували вчора на турнірі серії Великого Шолома Вімблдоні, а Сергій Стаховський поступився в першому ж раунді турніру.

Щоб вийти в друге коло, українкам довелося зіграти напружені трисетові матчі, а єдиний представник українського чоловічого тенісу на Вімблдоні Сергій Стаховський програв у першому колі через травму.

Найсильнішій тенісистці України Олені Бондаренко, посіяній на турнірі під 28 номером, довелося викластися на всі сто, щоб здолати власницю wіld card – британку Мелані Саут (6:3, 6:7, 6:4).

У другому колі українка зустрінеться з чеською тенісисткою Барборою Захлавовою-Струсовою.

Бондаренко-молодша нічого не змогла зробити з японкою, яка потрапила на турнір, вигравши кваліфікацію, у першому сеті. Але друга й третя партії залишилися за українкою, яка змогла себе опанувати (1:6, 6:4, 6:3).

Тепер Катерину чекає матч із четвертою ракеткою світу й турніру Світланою Кузнєцовою.

Після перемоги в першому сеті, Тетяна відверто провалила другий. Але зробивши брейк у третьому, зуміла довести матч до перемоги (6:4, 0:6, 6:4). У другому раунді вона зустрінеться з Маріон Бартолі, посіяною на турнірі під 11-им номером.

Українець не зміг дограти матч першого кола з 5 ракеткою турніру Давідом Феррером через травму. Стаховський гідно боровся, але був змушений перервати зустріч саме тоді, коли взяв подачу суперника й повів у рахунку (7:6, 6:3, 1:3).

Сьогодні свої матчі першого кола проведуть:

Вікторія Кутузова - Шаї Пенґ (Китай)

Марія Коритцева - Олександра Возняк (Канада)

Ольга Савчук - Олена Янковіч (2) (Сербія)

Вімблдонський тенісний турнір стартував у понеділок, 23 червня. Рівно опівдні  за британським літнім часом почалися перші матчі на шістнадцяти малих і середніх кортах Вімблдона.