Вімблдон: Федерер у чвертьфіналі

1 липня 2008, 00:38
0
7

Перша ракетка світу швейцарець Роджер Федерер забезпечив собі місце в чвертьфіналі тенісного турніру Вімблдон.

У понеділок, 30 червня, найкращий тенісист планети зустрічався з австралійцем Ллейтоном Г’юїттом і в трьох сетах отримав перемогу - 7:6 (9:7), 6:2, 6:4. Зустріч тривала 1 годину 49 хвилин.

За путівку в півфінал Федерер буде змагатися з Маріо Анчічем (Хорватія).

У напруженому двобої Анчіч зломив натиск Фернандо Вердасько (22-й номер). Іспанець виграв перші два сети, проте поступився в наступних трьох, причому в останній партії суперники зіграли 24 гейми. Підсумковий рахунок матчу - 3:6, 4:6, 6:3, 6:4, 13:11 на користь Анчіча, тенісисти провели на корті 3 години 49 хвилин.