Підраховано пульс Роналду під час пенальті у грі зі Словенією

16342
Кріштіану Роналду радіє виходу Португалії до чвертьфіналу Євро

Зірковий португальський футболіст вкотре продемонстрував себе справжнім професіоналом.

Кріштіану Роналду вкотре показав себе справжнім професіоналом і взірцем для інших футболістів. Цього разу був залізною і холоднокровною людиною.

Фахівці проаналізували пульс форварда Аль-Насра під час пробиття післяматчевих пенальті у грі проти Словенії.

Нагадаємо, основний час зустрічі завершився внічию - 0:0. На 105-й хвилині португальці заробили пенальті, який не реалізував Роналду. Після цього форвард розплакався.

Одразу, як суддя зустрічі дав фінальний свисток серце Роналду билося у ритмі 177 ударів за хвилину.

Не зважаючи на промах Роналду першим серед португальців пішов виконувати удар післяматчевої серії одинадцятиметрових.

Причому робив це зірковий гравець, ніби нічого не сталося. За короткий проміжок часу він зміг зменшити свій пульс зі 177 до 103. Після цього, з другої спроби нападник був точний, його м'яч допоміг португальцям виграти серію пенальті.

Роналду навіть більше хвилювався коли до позначки підходили його партнери. Так під час пробиття другого пенальті пульс Крішіану був вже 125 ударів за хвилину

А коли був забитий переможний 11-метровий пульс Роналду на радощах знову стрибнув до 177.

Нагадаємо, Португалія вийшла до чвертьфіналу Євро-2024, де зіграє зі збірною Франції. Зустріч пройде 5 липня на Фолькспаркштадіоні у Гамбурзі. Початок о 22:00 за київським часом.

Раніше стало відомо, що Роналду встановив антирекорд в історії футболу.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp