Федерер став п’ятиразовим чемпіоном US Open

9 вересня 2008, 08:45
0
11
П’ятий кубок Федерера

Швейцарець Роджер Федерер став п’ятиразовим переможцем Відкритого чемпіонату США з тенісу.

У фінальному двобої чоловічого одиночного розряду, який через непогоду перенесли на понеділок, Федерер (2-й номер посіву) з рахунком 6:2, 7:5, 6:2 обіграв британця Енді Мюррея (6).

Мюррей, який вперше в кар'єрі добрався до фіналу турніру Великого Шолома, зміг гідно протистояти Роджеру тільки в другому сеті, у якому він узяв подачу суперника і мав чимало брейк-пойнтів.

Федерер виграє US Open п'ятий рік поспіль, його переможна серія на кортах Нью-Йорка складає 34 двобої. Швейцарець став першим тенісистом в історії, який завоював по п'ять титулів на двох турнірах Великого Шолома (US Open, Уімблдон). Усього ж Роджер виграв 13 найпрестижніших турнірів світового тенісу (також три Australian Open).

Раніше американка Серена Уільямс перемогла на Відкритому чемпіонаті США з тенісу. У фінальному двобої Уільямс, посіяна під 4-м номером, розбила сербку Олену Янкович, 2-у ракетку змагань, з рахунком 6:4, 7:5.