Фотогалерея: Жіночий і чоловічий фінали US Open

9 вересня 2008, 11:56
0
6
Королева US Open

Відбулися жіночий і чоловічий фінали US Open. Роджер Федерер і Серена Вільямс виграли уп'яте і втретє, відповідно.

Швейцарець Роджер Федерер став п'ятикратним переможцем Відкритого чемпіонату США з тенісу.

У фінальному поєдинку чоловічого одиночного розряду, який через негоду був перенесений на понеділок, Федерер із рахунком 6:2, 7:5, 6:2 обіграв британця Енді Мюррея.

Також американка Серена Вільямс стала переможницею Відкритого чемпіонату США з тенісу. У фінальному двобої Вільямс, посіяна під 4-м номером, завдала поразки сербці Олені Янкович, 2-ій ракетці змагань, із рахунком 6:4, 7:5.

Подробиці дивіться у новій фотогалереії на сайті uaSport.net.