Суперліга: ДніпроАЗОТ здобув історичну перемогу

28 грудня 2011, 00:55
0
31

У вівторок, 27 грудня, Дніпро АЗОТ приймав гостей з Миколаєва.

Другий поспіль матч, проведений на високому рівні, приніс Стенлі Прінгл 22 очки, 8 підбирань і 5 передач, а ДніпроАЗОТ – першу в історії клубу перемогу над Миколаєвом з рахунком 71-62. Крім того, відзначимо дебют в складі команди господарів П'єра Пірса, а також повернення до складу корабелів Олексія Онуфрієва.

Обидві команди активно розпочали гру, втім протягом стартової чверті жодна не могла здійснити ривок. І тільки в другій десятихвилинці Стенлі Прінгл, який ще до великої перерви отримав 15 очок, і Майкл Даніген, який зупинився на підступах до дабл-дабл, вивели ДніпроАЗОТ вперед - 36-31.

Долю матчу фактично вирішила третя чверть, яку господарі виграли з рахунком 22-13. Хоча в заключному періоді корабели ледь не покарали Дніпродзержинську команду за розслабленість, скоротивши відставання до п'яти пунктів. Але все той же Стенлі Прінгл погасив запал гостей своїм четвертим триочковим кидком в матчі.

Крім Стенлі Прінгл, у складі ДніпроАЗОТу варто відзначити Майкла Данігена, який у результаті оформив дабл-дабл: 13 очок + 12 підбирань, а також новачка П'єра Пірса, на рахунку якого 11 очок.

Найрезультативнішим гравцем у складі Миколаєва став Джером Колмен, який відзначився 19 очками. 11 очок команді приніс Іван Гілевич. Леонід Яйло не отримав жодного очка, але зібрав 10 відскоків.